Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Wax İşlemi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Wax İşlemi

Orjinal yazı sahibi: cdd1907
    bende gedizlerde aynı uygulamayı yaptrıdım sonuç rezalet 700 tl verip yalan dolan bi boya koruma kalitesiz karter koruma var sadece film güzel lumar olduğundan yani film yaptrımaya 700 tl verdim diyebilirim,geçen hafta koruma yaptırdım tekrar yapan usta sadece cila atmışlar dedi oda dandik markadan) hayatımın kazığı oldu resmen hatta motor koruma bile yapmamışlar temizlemişler ,malzeme her ne ise bide farımda leke bırakdı akıtmış salak adam
    kartel korumanın dandik oldugunu nerden anlıyacagız? servistede taktıramıyorsak nerede taktıracaz iyi kartel korumayı ?
    fimler fena degil lumar 5 sene garantili aslında filmi ziebart yaptıracaktımm ama burada forumda okumustum. rezıstanlarda sorun olursa ılerıde serwis garatısınde olması daha ıyı dıye. boya koruma ısınden pek anlamam ama gecen hafta sonu yagmur yagarken ozelıkle sızın dedıgınız boncuk testı ıcın arabayı acık garaja aldım gayet boncukluydu bunlar cok mühım deıl onemlı olan kartel koruma. yılar once 3 sene fıat bravo 2.0 hgt wardı bende .onlarda kartel koruma olmuyodu 3 kere kartel değişmek zorunda kaldım en son yıne delınmıstı kaynak yaptırmıstım.

Yorum

İşleniyor...
    X