Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Arac kaplama zararları varmıdır?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Arac kaplama zararları varmıdır?

Selam arkadaşlar,kırmızı insignia mı beyaza kaplatıcam,zararı varmı araca bilgisi olan varmı? Protac kaplama en iyisi diye duymustum bu isi yapan firma,daha iyi bir kaplama firması varmı?yardımlarınıza ihtiyacım var wsh2

Ynt: Arac kaplama zararları varmıdır?

Millet kırmızı insignia diye ölüyor sen beyaza kaplatıyorsun
    ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Ortalıkta cok fazla olmadıgından nar kırmızı rengi,bana tuhaf geliyor zaten

Yorum

Orjinal yazı sahibi: zh 0236
        Ortalıkta cok fazla olmadıgından nar kırmızı rengi,bana tuhaf geliyor zaten
        Sitede 2009 model bir tane vardı
        Nadir bulunuyor ve bence çok hoş

Yorum

Her yerde beyaz var zaten. Bence de kırmızı daha güzel.
          34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

Bildiğim kadarıyla ziebart da yapıyor bu işi. Düzgün bir yerde yaptırın ucuza kaçmayın derim. Kaput filmini ucuza sanayide yaptıran bir arkadaşım, filmi söktürdükten sonra gördüğü manzara karşısında arabayı yakacaktı nerdeyse.
            2015 İnsignia 1.6 Turbo Sidi Cosmo Asteroid Gri.

Yorum

ziebart acaba kaça yapıyor sormak lazım. Birara bende mat bir renge kaplamayı düşünmüştüm. X bir yerde Fiyat ortalamasını duyunca biraz erteledim.
              CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
              SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Protac kaplamayı bilmem ama... Çağrı kardesim odak dynamics te sedefli beyaz kaplasınn.. süper duruyor..
                http://www.insigniateam.com/forum/in...?topic=12850.0

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

abi millet o renk için ölüyo bizde insignia yokken bi tane görmüştüm bursada rüyalarıma falan girmişti bende o renk kaplatmayı düşünüyorum bu arada
                  2012 İnsignia 1.4 Turbo

Yorum

abi bence kaplatma..kırmızı çok güzel bi renk insignianın tüm hatlarına hitap ediyo..bide cosmo yeme yanında otur o derece..illa bişeyleri kaplatacam dyosan jantları siyah renge kaplat daha hoş olur güzel gösterir..yukarda yorum yapılmış heryer beyaz dye gerçektende öyle valla...sanki insignia sade beyaz renk için üretilmiş bu arada bizim araçta beyaz...

Yorum

Orj nar çiçeği kırmızıyı ben çok beğenmiyorum, OPC kırmızı daha güzel sanki. Eğer nar çiçeği ise bence sedefli beyaza kaplatın çok güzel duruyor

Yorum

KESİNLİKLE YOKTUR. SIFIR İNSİGNİAMIZI YENİ KAPLATTIK. HARİKADA OLDU. YAPAN YER VE İŞÇİLİK ÇOK ÖNEMLİDİR.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: asgroup
                          KESİNLİKLE YOKTUR. SIFIR İNSİGNİAMIZI YENİ KAPLATTIK. HARİKADA OLDU. YAPAN YER VE İŞÇİLİK ÇOK ÖNEMLİDİR.
                          Kendinizi Tanışma Bölümünde Tanıtırmısınız.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İşleniyor...
                          X