Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İnsignia Vernik Atma Problemi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İnsignia Vernik Atma Problemi

Arkadaşlar merhaba 2015 1.6 cdti kahverengi insignia aldım yeni.
    Fakat kaputunda vernik kalkmış bir alanda . Buna nasıl bir çözüm bulabilirim acaba

Geçmiş olsun. Ya boyatacaksınız, ya da kaplatarak yayılmasını engelleyeceksiniz. Sanmıyorum ki cilalayınca düzelsin.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Selamlar , o vernik atması değilde kuş pisliği izi olabilirmi ? lokal çözümler ypaan yerler var , kaputu yeniden boyatmayın.

Yorum

vernik gerçekten boyadan ayrılarak attıysa ve arabada hasar sonrası ekstra boya yoksa fabrikasyon hata olarak yetkili servise bir başvurabilirsiniz ama ilk aşamada kullanıcı hatası olarak reddedilmesi muhtemel.
        Rıfat abinin dediği gibi kaplatmak vernik atmasının genişlemesinin önüne geçer ama ö bölge kusurlu olarak kalır, kaplama sökülürken de vernik atmasını genişletir.
        Kusursuz görünmesi için tek çözüm lokal boya
        InsigniaTEAM

Yorum

İnsignialardaki maun kahve rengi 3 katmanlı bir boyadır. Sıcak iklimde özensiz yıkanan araçlarda üstteki kırmızımsı katmanın atması sık görünen bir sorun. Çözümü lokal boyama.

2014 INSINGNIA 1.4 TURBO Sedefli Mahagony Kahve Edition Elegance + Stil Paket + Sunroof Paketi
          2016 MOKKA X 1.6 CDTI AT Amber Turuncu Excellence + Opel Eye + Deri Paketi + Sunroof Paketi

Yorum

Görsel olmadan fikir yürütüyorum ama boyatmadan önce iyi bir detailing merkezine gösterebilirsiniz, belki boyanmadan kurtarılabilir.
            Insignia 1.4T Edition Elegance + Stil + 18" + AFL

Yorum

İşleniyor...
            X