Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kaputtan çıkmayan boya lekesi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Kaputtan çıkmayan boya lekesi

Merhaba arkadaşlar geçen gün fark ettim fotoğrafta pek seçilmiyor sarı renkli boya mı ne tam alyamadadığım bir sıvı kaputun ön tarafında dökülüp iz yapmış deterjan tiner pasta çıkarmadı donmuş sanki boyaya nüfuz etmiş nasıl çıkabilir bilgisi olan paylaşırsa çok sevinirim ya da başına benzer bir olay gelen arkadaşlar orijinal kaputu da sırf bu nedenle boyatmak istemiyorum.herkese iyi günler diliyorum
    Ekli Dosyalar

Sanki ağaçtan akan reçine veya benzeri bir maddeye benziyor. Dediğiniz gibi nufüz etmişse boyamak haricinde kaplama yaptırabilirsiniz ama ben hiçbirini yapmazdım. Normalde takıntılı bir insanım ama boyadaki dış etken izlerini görmemeyi öğrendim

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Geçmiş olsun , beyaz çizgiler ışık yansıması galiba .. boya yada leke için ise pasta cila ile rahatlıkla çıkar , sizde sabunlu bir nemli bezle sert baskı yapıp ovalayın sonuç alırsınız .

Yorum

İşleniyor...
      X