Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sünger izi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Sünger izi

İyi günler arkadaşlar. Siyah insignia aracım yanlışlıkla bulaşık sungerinin sert tarafıyla silinmis.. Hafif izi kaldı. Bı kaç yerde. Çizik denilmeyecek kadar. Bu izleri nasıl yok edebilirim önerisi olan varmı ?

Çok aşındırıcı olmayan pasta ve el pedi ile deneyebilirsiniz. Yada detailing uygulama merkezlerini ziyaret ederek çözüm bulabilirsiniz. Bu çiziği gidermesi basit olur fakat bu sefer de uygulama yapılan yer parlak geri kalan kısımlar daha mat kalır. Tamamen pasta-cila uygulamak hem boya sağlığı hem görünüş bakımından faydalı olacaktır.

Yorum

.Çok Asındrıcı olmayan pasta yada cila olarak onerebileceginiz bir şey var mıdır ? aşındırma oranlarini nasıl öğrenebiliriz ürünlerin ?

Yorum

Ardahan'da var mıdır bilmiyorum ama detailing işletmelerinden profesyonel uygulama yaptırın.
        InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Kaan3646 View Post
          İyi günler arkadaşlar. Siyah insignia aracım yanlışlıkla bulaşık sungerinin sert tarafıyla silinmis.. Hafif izi kaldı. Bı kaç yerde. Çizik denilmeyecek kadar. Bu izleri nasıl yok edebilirim önerisi olan varmı ?
          Bayanların sattığı , Farmasi markasında sihirli sünger diye bir ürün var. 8-10 lira birşey. Islatıp siliyorsun gayet başarılı bir ürün. Kapı kolların iç kısmı çok çizik gibiydi. Hepsini çıkardı.
          Farmasi Mr. Wipes Sihirli Sünger en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, ayağınıza gelsin!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: huseyineryigit View Post

Bayanların sattığı , Farmasi markasında sihirli sünger diye bir ürün var. 8-10 lira birşey. Islatıp siliyorsun gayet başarılı bir ürün. Kapı kolların iç kısmı çok çizik gibiydi. Hepsini çıkardı.
            Ürünün kimyasal içeriğine bakmak lazım. Malesef sektörde temizleyici özelliğiyle birlikte aşındırıcılığı da artırılmış ürünler mevcut.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HaniBanaDemiş View Post

Ürünün kimyasal içeriğine bakmak lazım. Malesef sektörde temizleyici özelliğiyle birlikte aşındırıcılığı da artırılmış ürünler mevcut.
              Her ürünü doğal malzemelerden olduğu için bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum . Hangi arkadaşım benim araçta görse eline alıp kendi arabasının etrafını dönüyor )

Evli olanlara , benim gibi küçük çocuğu olanlara şiddetle tavsiye ederim . Biraz yaramaz heryeri çiziyor ,evde koltuğu kalemle çizdi . Onu bile çıkarıyor ...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: huseyineryigit View Post

Her ürünü doğal malzemelerden olduğu için bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum . Hangi arkadaşım benim araçta görse eline alıp kendi arabasının etrafını dönüyor )

Evli olanlara , benim gibi küçük çocuğu olanlara şiddetle tavsiye ederim . Biraz yaramaz heryeri çiziyor ,evde koltuğu kalemle çizdi . Onu bile çıkarıyor ...
                Sizin memnun kalmanız güzel bir şey ama doğal olması her zaman masum olduğu anlamına gelmiyor malesef. Kostik de doğaldır ama son derece aşındırıcıdır.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

İşleniyor...
                X