Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bu çizik için ne yapmalıyım

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• bu çizik için ne yapmalıyım

selamlar arkadaşlar. dalgınlığım sonucu sürttüm aracı ve arka kapıda resimlerde görüldüğü gibi bir durum oldu. lakin sonrasında pasta cila filan sürdüm ama boya biraz kalktığı için gene de kutarmadı. arkadaşlar kasko var ama kaskoyu bozdursam mı? yoksa sizin tavsiye edebileceğin bir yer varmı istanbul avrupa yakasında!!! birde seramik kaplama var aracım da. kısacası arkadaşlar servistemi yaptırmalıyım yoksa sizin tavsiye edeceğiniz bir yerde mi yaptırmalıyım?
    Ekli Dosyalar

Genel kani hasarli bolge turnak takiliyor ise boyasiz çözüm olmuyor ama takilmiyor ise pasta cila işi çözer

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Geçmiş olsun. Bence iyi bir pasta cila operasyonu ve hazırlattığın boya ile rötüş geçersen, izleri bayağı kapatırsın. Ben olsam boyatmazdım. Ama en iyi kararı boyacın ve sen vereceksin.

Yorum

Kaskoya gerek yok 100 liraya cepten yapılır bu hasar. Lokal boya kurtarır. Parça boya 200-250 lira zaten.
        1. 2000 Volkswagen Passat 1.8T Comfortline, Manuel, Deniz Mavisi; 259.400km ----> Satıldı
        2. 2012 Renault Fluence 1.5 dCi Business, Manuel, Gri; 81.500km ----> Satıldı
        3. 2011 Opel Insignia 2.0 CDTI Edition Elegance, Otomatik, Beyaz, 88.500km ----> Satıldı
        4. 2017 Volkswagen Polo 1.4 TDI Comfortline, DSG, Beyaz 46.000km ---->; Satıldı
        5. 2013 Kia Ceed 1.6 CRDI Premium, Otomatik, Siyah, 98000km ---->; Satıldı
        6. 2016 Opel Insignia 1.6 CDTI Cosmo+Stil, Otomatik, Siyah

Yorum

İşleniyor...
        X