Duyuru

Collapse
No announcement yet.

arabamın ilk çiziği

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• arabamın ilk çiziği

bugun park ettiğim yerden çıkarken mitsubishi L300 minibüs e arkadan sürttüm.fotoğraflar aşağıdadır.çok canım sıkıldı ufak çizikler olmasına rahmen.pasta cila çektiler sanayide ama hala çizikler çok belirgin.bu çizikleri gidermem için ne yapmam gerekli.autoking ve benzeri dükkanlar yok yaşağığım şehirde.

Ynt: arabamın ilk çiziği

mert hocam tampondaki çizikler arabanın çiziği olmaz merak etme. Tamponun boyanmış olması aracın değerinide düşürmez. Yani orjianlliği kaybolmaz. Sıkıntı yapma. İster nazarlık olsun. İstersen git boyat.
    2011 Insignia 2.0 CDTI 130HP Edition + EP Active Select + Cyclone Navi (Safir Siyah)
    2008 Alfa Romeo 159 1.9JTDm Q-Tronic Distictive Plus(Siyah)

Yorum

geçmiş olsun. bence de tampon çizikleri çok önemli değil. nazarlık olarak kalabilirler.

Yorum

rahatsız oldum açıkçası.boyatıcam bunu yarın baktırıp bi boya çektiricem.bi nazarlık almak ta şart oldu.

Yorum

geçmiş olsun ,Allah beterinden korusun.
          insignia 1.6 cdti sport AS + ÇG 2 paketi

Yorum

Gecmis olsun. Senin tampondakiler az. Isterseniz rotus boyasi ile rotuslayin derim. Ama icinize sinmezse boyatmaktan baska care yok. Cizik otesinde boyalar dokulmus, yapacak bir sey yok. Ben de cok fazla boya dokulmesi vardi boyattim.
            2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ulas79
              geçmiş olsun ,Allah beterinden korusun.
              amin.nazar boncuğumu taktım bugun.
              Orjinal yazı sahibi: turquaz72
              Gecmis olsun. Senin tampondakiler az. Isterseniz rotus boyasi ile rotuslayin derim. Ama icinize sinmezse boyatmaktan baska care yok. Cizik otesinde boyalar dokulmus, yapacak bir sey yok. Ben de cok fazla boya dokulmesi vardi boyattim.
              şimdilik boyatmıcam.hi_jazz ın da dediği gibi tampon çiziği olduğundan biraz daha çizik olana kadar böyle gezicem.artarsa çiziklerim o zaman boya şart olur

Yorum

Geçmiş olsun ,
                Şimdilik rutuş yeterli gibi servise uğrayın 5 dk. da yaparlar..

Yorum

geçmiş olsun, Allah daha kötüsünden korusun...

Yorum

Geçmiş olsun. Üzüldüm gerçekten sinir bozucu bir durum
                    Sonuna Kadar Vectra , Sonuna Kadar 125 HP , Sonuna Kadar LPG Power hiho

Yorum

geçmiş olsun...

tamponun ayarı da bozuk, hafif açıklık oluşmuş. dilerseniz o köşeyi lokal boya yaptırabilirsiniz yada rotuş yapabilirsiniz rotuş boyasının su bazlı olmamasına dikkat edin su bazlı boyalar yıkamada çıkıyor sürekli rotuşu yenilemek zorunda kalabilirsiniz.

Yorum

Geçmiş olsun.

Yorum

Geçmiş olsun;araba bu,vitrinde duracak değil.Can sıkıcı,ama,trafikte ufak tefek kazalar,sürtmeler olur,olacaktır.Bu sabah, on bir yıldır girip çıktığım park yerinde ilk defa vukuat yaptım.Çamurluğu bariyere sürttüm,boyasız kurtarabilseydim teselli olurdu,ama,boyanması gerekiyor.Sizinki küçük bir hasar,hatta hasar bile sayılmaz.Üzmeyin kendinizi bu kadar))

Yorum

İşleniyor...
                          X