Duyuru

Collapse
No announcement yet.

insanların aracıma yaptıklarından bıktım

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: insanların aracıma yaptıklarından bıktım

Orjinal yazı sahibi: mrbody
    geçmiş olsun kardeşim
    sağolun.
    insignia 1.6 cdti sport AS + ÇG 2 paketi

Yorum

Gecmis olsun yapacak bise yok onu yapanın suyunu çıkarıp orayı kapatmak lazım ne diye çizersin duran arabayı .

Yorum

geçmiş olsun. siteye ve sizlere saygımdan dolayı bazı ifadeler kullanamıyorum. ama içimden gerekenleri söylüyorum. bunların insan olduğunu düşünemiyorum.
        olayı bir bilgi vererek açıklayayım.
        evrim teorisinde KAYIP HALKA ifadesi vardır. yani hayvanla insan arasındaki geçiş yaşam formu vardır. bir türlü bulamıyorlar. bulsalar teori doğrulanacak. ben ise bunların aramızda olduğunu düşünüyorum. bu gibi arabalara zarar verenler dahil. bu tarz insanlar kayıp halkadır.
        2012 YENİ MEGANE ST 1.5 DCİ 110 HP PRİVİLEGE SEDEF BEYAZI+PANAROMİK AÇILIR CAM TAVAN+Bİ XENON PAKETİ+NAVİGASYON PAKETİ+17'' SARİ JANT+3D SOUND by ARKAMYS+BLUETOOTH

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ekemenli
          geçmiş olsun. siteye ve sizlere saygımdan dolayı bazı ifadeler kullanamıyorum. ama içimden gerekenleri söylüyorum. bunların insan olduğunu düşünemiyorum.
          olayı bir bilgi vererek açıklayayım.
          evrim teorisinde KAYIP HALKA ifadesi vardır. yani hayvanla insan arasındaki geçiş yaşam formu vardır. bir türlü bulamıyorlar. bulsalar teori doğrulanacak. ben ise bunların aramızda olduğunu düşünüyorum. bu gibi arabalara zarar verenler dahil. bu tarz insanlar kayıp halkadır.
          +1000 sağolun.
          insignia 1.6 cdti sport AS + ÇG 2 paketi

Yorum

Geçmiş olsun.. Böyle insanlara söyleyecek kelime bulamıyorum.. Bir yaz aksamı arabamı sokaga parkettım ve arkadaslarımla otururken 30-35 yaşlarında bir adam aracımı tekmeledı ve kactı.. Epey kovaladıktan sonra yakaladım ama söylediği şey bilmeden oldu kusura bakma oldu.. Bir guzel haydar hakyemezle öptükten sonra polise verdim fakat olan benım arabaya oldu..
            2012 İnsignia 2.0CDTİ Edition + Still Paket

Yorum

İşleniyor...
            X