Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Anahtar cizigi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Anahtar cizigi

Orjinal yazı sahibi: arslan.gonul
    böyle insanlara sinir oluyorum sanki orda duran araba batıyo adama gelip çiziyo geçmiş olsun kardeş

aynen batıyo sanırım, benimde dün gece lastiğimi indirmişler janta kadar, sabah sabah soğukta uğraştırdılar beni...

Yorum

opel le aralarında bisey gecmis glıba ondan boyle yapıyolar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: senolcevik
        opel le aralarında bisey gecmis glıba ondan boyle yapıyolar
        böyle bi sığırlığı yapmak için Opel le arasında bişey geçmesi gerekmezki.. bunu yapan insanın içinde sığırlık varsa Opel Hyundai Audi Porsche hiç fark etmez.. yaptığı dengesizlikten zevk aldığını sanan sığır bunların adı Allah belalarını versin insanlara zarar veren emeğe alın terine zarar veren insanların

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

böyle şerefsizleri yakalayıp kazığa oturmak lazım..bende çizikten çok rahatsız oldum eski arabamda her yeri boyattım satarken çok sıkıntı oldu..
          insigniada aynı sorunu yaşamıyım die hem full otoparka koyuyom artı aracı komple ne olur olmaz die şeffaf kaplattım :S
          bence boyatmayın yada arkadaşların dediği gibi resmini çekin satarken kolaylık olur..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan_apg09
            Orjinal yazı sahibi: arslan.gonul
            böyle insanlara sinir oluyorum sanki orda duran araba batıyo adama gelip çiziyo geçmiş olsun kardeş

aynen batıyo sanırım, benimde dün gece lastiğimi indirmişler janta kadar, sabah sabah soğukta uğraştırdılar beni...

ya milletin günahını aldım, bu sabah lastik yine janttaydı, ama gecedende belliydi ineceği, sabah hazırlıklı davranıp bi arkadaşımdan mini hava kompressörü temin ettim, çakmaklığa takıp lastiği şişrdim, yaklaış 20dk. sürdü, ama çok pratik bi aletmiş, hoşuma gitti, yarın yine lastikçiye yol gözüktü, umarım patlak yeri bulabirler....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan_apg09

ya milletin günahını aldım, bu sabah lastik yine janttaydı, ama gecedende belliydi ineceği, sabah hazırlıklı davranıp bi arkadaşımdan mini hava kompressörü temin ettim, çakmaklığa takıp lastiği şişrdim, yaklaış 20dk. sürdü, ama çok pratik bi aletmiş, hoşuma gitti, yarın yine lastikçiye yol gözüktü, umarım patlak yeri bulabirler....
              [/quote]

geçmiş olsun abi.. roket gibi gitmekten olmuştur ben sana söyleyeyim ) lastik mi dayanır o hıza srk

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

sağolasın muratım, ben bişi yapmıyorum, makine gidiyor

Yorum

ben aldım o kalemden reklamındaki gibi degil ama koyu renk araçta çizigi baya kapatıyor eger çizik boyayı kaldıraçak kadar derin degilse yıkamadada cıkmıyor

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

geçmiş olsun benim de 2 kere çivi girdi lastiği mantar yama ile onarıyorlar.
                    Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

İşleniyor...
                    X