Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Çizik Giderme

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Çizik Giderme

hasan pasta kullanma sakın piano lakede. benim küllüğün kapağını çizmişlerdi pastayla düzeltmeye çalıştılar matlaştı, sonra yenisi takılmak zorunda kalındı yaklaşık 200 tl sadece küllük kapağı
    ESKIDEN 2010 INSIGNIA1.6TURBO COSMO OLIMPIK BEYAZDI
    ŞIMDI 2014INSIGNIA 1,6TURBO SIDI COSMO OTOMATIK STIL+PARK&GO PAKET KARBON SIYAH

Yorum

Orjinal yazı sahibi: myanmaz
      hasan pasta kullanma sakın piano lakede. benim küllüğün kapağını çizmişlerdi pastayla düzeltmeye çalıştılar matlaştı, sonra yenisi takılmak zorunda kalındı yaklaşık 200 tl sadece küllük kapağı
      artık çok geç abi, yaptım bile ama hiç bi matlaşma olmadı şükür, aksine parladı, ilk günkü gibi oldu, umarım sonradan matlaşmaz, pasta ve ardından cila uyguladım, yapmadan önce okusaydım yazdığını yapmazdım

Yorum

ince bir pastayla yumusak hareketlerle bırsey olmaz dıye tahmın edıyorumda bende ufak 1 2 tane var acıkcası cesaret edemıyorum
        2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan_apg09
          artık çok geç abi, yaptım bile ama hiç bi matlaşma olmadı şükür, aksine parladı, ilk günkü gibi oldu, umarım sonradan matlaşmaz, pasta ve ardından cila uyguladım, yapmadan önce okusaydım yazdığını yapmazdım
          yok sonradan matlaşmaz merak etme galiba benimkine biraz fazla sert sürttüler ovaladılar falan herhalde ondan aşınmıştı, sen nazik yapmışsındır; sevindim düzeldiğine. bende de var güneşte belli olan kılcallar ben de bi deneyeyim fazla ovmadan yapıcaz herhalde dimi?
          ESKIDEN 2010 INSIGNIA1.6TURBO COSMO OLIMPIK BEYAZDI
          ŞIMDI 2014INSIGNIA 1,6TURBO SIDI COSMO OTOMATIK STIL+PARK&GO PAKET KARBON SIYAH

Yorum

peki lcd panel üzerindeki çizikleri halledebilirmiyiz Ömür ?
            Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

piona lake için pasta yerine AG SRP kullanılamaz mı?Sonuçta dolgu özelliği var.kılcalları kapatabilir

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Seyyah
                peki lcd panel üzerindeki çizikleri halledebilirmiyiz Ömür ?
                abi lcd olayı riskli olur. gösterge panelindekiler sert plastik oldugu için onlar pastayla halloluyor ama lcd işi riskli tahmınım olmaz
                2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan_apg09
                  yok sonradan matlaşmaz merak etme galiba benimkine biraz fazla sert sürttüler ovaladılar falan herhalde ondan aşınmıştı, sen nazik yapmışsındır; sevindim düzeldiğine. bende de var güneşte belli olan kılcallar ben de bi deneyeyim fazla ovmadan yapıcaz herhalde dimi?

ben çok fazla ovalamadan, bastırmadan pamuk yardımyla yaptım, üstüne cilada geçtim, güzel oldu....

Yorum

Lcd icin ozel malzemeler var. Saat cami vb islemler icinde kullaniliyor. Glaze gibi dolgu sagliyor.
                    cd ve dvd yuzeyini duzeltmek icin kullanilan solusyonlarda sanirim is gorur.
                    2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

Orjinal yazı sahibi: turquaz72
                      Lcd icin ozel malzemeler var. Saat cami vb islemler icinde kullaniliyor. Glaze gibi dolgu sagliyor.
                      cd ve dvd yuzeyini duzeltmek icin kullanilan solusyonlarda sanirim is gorur.

gökhan abi, bi kaç sorum olcak, camdaki ve nikelajlı bölgelerdeki ince çizikleri nasıl giderebiliriz....

Yorum

Nikelaj cizikleri derin ise yapacak birsey yok. Ama ince cizik ve lekeler icin meguiarsin alu pastasi var.
                        Bende var. Bir ara hallederiz. Ama bazen nikelaj uzerindeki leke veya cizikler cok derin oluyor bu durumda polisaj ile pastayi uygulamak lazim.

Yorum

Cam cizikleri icin ise ozel bir baska malzeme var. Bununla cizikleri alabiliyorsun. Ama cok ugrastiriyor.
                          Camlar boyadan cok daha fazla sert. Bu hafta icinde benim on cama yapicam. Yillik izindeyim. Istersen bir yerde bulusup yapariz. Senin is yerin uygunsa ordada yapairiz.

Yorum

Cam cizikleri icin ise ozel bir baska malzeme var. Bununla cizikleri alabiliyorsun. Ama cok ugrastiriyor.
                            Camlar boyadan cok daha fazla sert. Bu hafta icinde benim on cama yapicam. Yillik izindeyim. Istersen bir yerde bulusup yapariz. Senin is yerin uygunsa ordada yapairiz.

abi cumartesi olabilir sana uyarsa, olmazsa başka bi zamanda yapabiliriz, aslında cam çok çizik yok ama yaparsakta fena olmaz, benim işyeri pek uygun olmayabilir park sıkıntısı yüzünden....

Yorum

Nikelaj cizikleri derin ise yapacak birsey yok. Ama ince cizik ve lekeler icin meguiarsin alu pastasi var.
                              Bende var. Bir ara hallederiz. Ama bazen nikelaj uzerindeki leke veya cizikler cok derin oluyor bu durumda polisaj ile pastayi uygulamak lazim.

nikelajdan kastım, egzos uçları, cam kromajları ve kapı kolları, malzemeler nikelajmı krommu pek anlamıyorum aslında....

Yorum

İşleniyor...
                              X