Duyuru

Collapse
No announcement yet.

çizik problemi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: çizik problemi

bence ankarada bulusalım abı tam gobekte

Yorum

adapazarında ne zaman oluyor ankaraya gecmicek degilmi eger gececekse esk üzerinden gitsin bir alo deyim bakalım

Yorum

yok adapazarında işi varmiş sanırım yarın sabah orda olcak diye bılıyorum, sen bi alo de bakalım....

Yorum

medren san özel msj attım bir baksan bu arada senin ismin ne fatih abim şu isim olayına bir care bulsa cok iyi olcak nikleri sevmiyorum

Yorum

mehmet isim

Yorum

rahatla kardeşim bişi olmaz Rabbim beterinden saklasın

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan_apg09
                autokıng kurumsal bir şirket,işçilikleri aynıdır, kaskoda bi sıkıntı olmaz kafana takma bu kadar....
                abi yapma böyle Opel'in her bayisi aynımı? Autoking'den şikayetçi olan birçok insan var, onun yanında çok çok beğenende birçok insan var. daha öncede yazmıştım, henüz autoking hakkında orta halli yorum yapan görmedim ya çok iyi ya çok kötü
                Çorum'daki hakkında bilgim olmadığı için cesaret edememiştim ben
                InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                  Orjinal yazı sahibi: Hasan_apg09
                  autokıng kurumsal bir şirket,işçilikleri aynıdır, kaskoda bi sıkıntı olmaz kafana takma bu kadar....
                  abi yapma böyle Opel'in her bayisi aynımı? Autoking'den şikayetçi olan birçok insan var, onun yanında çok çok beğenende birçok insan var. daha öncede yazmıştım, henüz autoking hakkında orta halli yorum yapan görmedim ya çok iyi ya çok kötü
                  Çorum'daki hakkında bilgim olmadığı için cesaret edememiştim ben

sevgili çağrı tabiki her opel servisi aynı olmadığı gibi, her autokıng te aynı işçiliği yapamaz, ama iyi diye tabir ettğiğniz autokıngın herhangibir şubesi, bugun iyiyse yarın kötü olabilir, sonuçta araca işlem yapacak olan bi adet insandır, o gün keyfi iyidir güzel bi işçilik yapar, diğer gün morali bozuktur; baştan savma yapar, benim anlatmak istediğim kurumsallıktan kastım, yapılacak işlem olarak aynı tekniğin uygulanmasıdır, geriside sanstır bana göre, bu gune kadar autokıngte 5 defa işlem yaptırdım, hepsi aynı yerde, istanbul maslak merkezde, yaptırdıgım ıslerde hep boya işlemleriydi ve inanın herseferınde farklı işçilikler ortaya koydular, istedikleri zaman çok iyi işçilıik yapabiliyolar, demek istediğim teknıklerı aynı geriside biraz sans, begenmezseniz tekrar yaptırabiliyosunuz....

Yorum

İşleniyor...
                  X