Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Color N Drive ürün hakkında bilgi ve tecrübesi olan arkadaşlar..

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Color N Drive ürün hakkında bilgi ve tecrübesi olan arkadaşlar..

evet abiler daha önce konusu geçtimi bilemiyorum anacak bu ürünü ben yeni gördüm

Color N Drive
    sonuçta işlem bir rötuş işlemi ama set halinde cilasını ve temizlik sıvısını vs.. veriyorlar.
    deneyen ve tecrübe deden arkadaşlardan yorum rica ediyorum..

yorumlarınıza dayanarak bende denemeyi düşünüyorum..

saygılar

Ynt: Color N Drive ürün hakkında bilgi ve tecrübesi olan arkadaşlar..

bu ürünü kullanmadım ama benzer ürünlerin gecici olduğunu gördüm ve duydum deneyip bakmak lazım

Aslında Opelin kendi ürünü var onu kullanmak daha doğru olabilir türkiyede pek bilinmiyor

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
      bu ürünü kullanmadım ama benzer ürünlerin gecici olduğunu gördüm ve duydum deneyip bakmak lazım

Aslında Opelin kendi ürünü var onu kullanmak daha doğru olabilir türkiyede pek bilinmiyor
      bende senden öğreniyorum şuan abi

internetten temin edebilirmiyiz yoksa sadece yetkili servistenmi almamız lazım ?

Yorum

Yanlis hatirlamiyorsam boya tamir kiti altinda geciyor

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

astram için r40 aldım. opak beyaz. öncelikle boyaya su katılmış gibi. tutmuyor.çiziği kapatmıyor bile. alaca bişey oluyor. kullanmaya kalktım. kullanamadım. sonra servisten aldığım orjinal rutuşu kullandım. daha öncede boyacılardan boya almıştım. malesef pahalıda olsa (n drive kadar değil ) orjinal rutuşu ince bir fırçayla kullanmak en iyisi. sabırla birkaç kat orjinal rutuşla atarsanız daha iyi sonuç alırsınız. kısacası 130 tl büyük boyuna vermiştim çöpe gitti.

Yorum

tşkler böylece kalitesiz bir ürün hakkında fikrimiz oluştu.

sizede kötü deneyiminiz için geşmiş olsun...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: akfyldrm
              astram için r40 aldım. opak beyaz. öncelikle boyaya su katılmış gibi. tutmuyor.çiziği kapatmıyor bile. alaca bişey oluyor. kullanmaya kalktım. kullanamadım. sonra servisten aldığım orjinal rutuşu kullandım. daha öncede boyacılardan boya almıştım. malesef pahalıda olsa (n drive kadar değil ) orjinal rutuşu ince bir fırçayla kullanmak en iyisi. sabırla birkaç kat orjinal rutuşla atarsanız daha iyi sonuç alırsınız. kısacası 130 tl büyük boyuna vermiştim çöpe gitti.

hocam bunu opel'in kendi servislerinden (örneğin samsun reis oto) elde edebiliyoruz renk koduna göre değil mi?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: YaheL

evet abiler daha önce konusu geçtimi bilemiyorum anacak bu ürünü ben yeni gördüm

Color N Drive
                sonuçta işlem bir rötuş işlemi ama set halinde cilasını ve temizlik sıvısını vs.. veriyorlar.
                deneyen ve tecrübe deden arkadaşlardan yorum rica ediyorum..

yorumlarınıza dayanarak bende denemeyi düşünüyorum..

saygılar
                Hocam sırf bu konuda cevap vermek için kayıt oldum tamamen kandırmaca ürün 80tl az para değil tecrübe ettim öncelikle sıvı diye gönderdikleri orjinal tiner , yanında sıradan bir pasta ve cila verdikleri bezlerin boyası benim aracım beyaz araca geçti zor temizledim, neyse yanlızca boyayı kullanırım en azından rötuş boyam var dedim geçen hafta küçük biryere sürmek için çıkardım kapağın boyası karışmış boya gri olmuş paranıza yazık ...

Yorum

İşleniyor...
                X