Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sizce de Sahtekarlık mı?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Sizce de Sahtekarlık mı?

http://www.youtube.com/watch?v=H59AWaRHZD0#

Yukarıdaki Tanıtım Filminin, 2,36. Dakikasındaki Araç;
    http://www.youtube.com/watch?v=tvCHyrsk4pc#

Eğer Sahtekarlıksa Başkalarını Emeği İle İş Yapmanın, Başkalarının Uçkuru İle Ne Yapmaya Benzediğini Hatırlatmaktan Alıkoyamıyorum Kendimi...

Ynt: Sizce de Sahtekarlık mı?

Şu iddalı konuşan adamın satmadığı şey kalmdı.Cinsel içerikli haptan,çamaşır katlama makinasına kadar.
    2.videoda turtlewax kullanılıyor ki turtlewax iyi bir markadır.Meguairs,3M klasmanındadır yani inandırıcılığı yüksek.Ama bu vatandaşların sattıkları bence hiçbir işe yaramayan çizik kalemi gibi bişey.
    http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
    2.0 CDTI
    Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Sahtekarlık yaptıkları çok açık ortada...

Yorum

T.Wax Bizim Reklam Filmimizi Çalmış Demesinler???

Yorum

İyi de o tampondaki beyazlıklar sürttüğü arabanın boyası, onu herhangi bir pasta da rahatça çıkarır zaten
          ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Telefonla baglanan adam niye bagirarak konusuyo acaba?
            2012 İnsignia 1.4 Turbo

Yorum

Radyolarda da sürekli çıkıyor bu bağıran adam. Gıcık ediyor insanı. Kanal değiştiriyorum yine çıkıyor kabus gibi bir şey. Artık radyo açamaz olduk.
              Ürüne gelince en ucuz pastayla da bunu yaparsın bir esprisi yok hepsinde sonuç aynı olacak: incelen vernik, matlaşan boya...

Bu arada ikinci videoda kullanılan t.waxın ürünleri iyidir. sealer wax (kırmızı kutu) cilasını kullanıyorum, çok memnunum hem çok kolay uygulanıyor hem de mükemmel sonuç veriyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ygtylmz
                Telefonla baglanan adam niye bagirarak konusuyo acaba?
                Psikolojik, yalan söylemek suretiyle karşısındakini ikna etmeye çalışan kişiler yaparlar.
                Bu nanomax satıcısının yeri Veliefendi'de, izlenmeyen televizyonları adeta kapatmışlar,
                yukarıda izlediğimiz video ile insanları yalan ile ikna edip aldatıyorlar. Bu salaklardan
                biri de benim

Geçenlerde , bir cumartesi akşamıydı, çakır keyif eski Türk filmi izliyordum, film bitti
                bu şerefsizler başladılar yine nanomax reklamına, hemen arayın diye de telefon numarası
                veriyorlar. Aradım, sipariş vereceğimi sanan adama bastım kalayı, neye uğradığını şaşırdı
                Telefonunuz ekranda görünüyor, yarın savcılığa hesap vereceksiniz dedi, bu sefer nişadır bile
                kullanmadan tekrar kalayı bastım, kapattım telefonu

Yorum

bi kere bu imkansız bişi böyle bişiye imkan yokki derin çizikde çukur oluşuyo bu çukur kremle doldurulup aynı rengi alma ihtimali nasıl olabilir ki.bide nabza göre şerbet biz türkler için araba önemlidir eskidende oldu gibi at silah avrat
                  siyah 2013 amarok 4motion highline kapalı kabin
                  siyah 2013 captiva LTZ 7 kişilik
                  uçan teneke fiorino

Yorum

KESİNLİKLE SAHTEKARLIK HABERİNİZ OLSUN ALDIM EVDE DURUYOR BİŞEYE YARADIĞI YOK....

Yorum

İşleniyor...
                    X