Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Çizik giderme ve detaylı iç temizlik İstenen Ücret ??

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Çizik giderme ve detaylı iç temizlik İstenen Ücret ??

Arkadaşlar Merhaba;
    Arcın kılcal çizik giderme işlemi ve detaylı iç temizlikle ilgili sonax tan fiyat aldım 700 tl dediler bu fiyat normalmi ? bana çok geldi .. Siz ne bu konuda ne yapmamı önerirsiniz.. Bu işlemler bu kadar pahalıya mal oluyorsa işim var. Çünkü arabam Siyah Hayırlı işler yanii
    2010 1,6 Turbo Cosmo DVD 800 +Navi 18"

Ynt: Çizik giderme ve detaylı iç temizlik İstenen Ücret ??

Sonaxta fiyatlar sabittir, içi çok kirli değilse iyi bir ustaya çok daha uygun fiyata pasta cila yaptırabiliesiniz...

Yorum

açıkcası 700 tl ye döşemeleri yeni diktirirsiniz
      2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
      2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

sonax ve 700 tl?? iyice kendini şaşmış bunlar. demekki para böyle kazanılıyor

Yorum

Çekmeköy Atılım SONAX'da yılda bir,450tl'ye hallediyorum,istiyen olursa bu fiyatlardan yaptırabiliriz.

Yorum

150 Tl makina, 150 tl ekipman ile, en az sonax kadar kaliteli iş çıkardım kendi aracıma. Tabi bu iş için eli yatkınlıkda önemli.
            Asıl demek istediğim, başka bir işinin ehli ustada gayet başarılı iş çıkartabilir. Kılcal çizik giderme işlemi o kadar da büyük ve zorlu değil. Siyah araç biraz daha özen istiyor o kadar.
            En baba korumayı uygulasalar bile en fazla 6 ay diyorum. 700 Tl oh valla...
            CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
            SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

İşleniyor...
            X