Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Park esnasında beton mantara sürtme - göçük

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Park esnasında beton mantara sürtme - göçük

Sevgili İnsignia aşıkları,

Arabamı çok sevmeme ve üzerine titrememe rağmen park ederken Çankaya belediyesinin yaya kaldırımlarına park edilmesini önlemek için yapmış olduğu yarım metrelik beton mantara sürttüm. Yanca 15 cm uzunluğunda, 4 cm genişliğinde boya hasarlı bir göçük meydana geldi, içeri doğru en fazla 1-2 cm derinliğinde sanırım. Araç kaskolu, bilgisi olan arkadaşlardan tavsiye almak isterim; Autoking e gidip mini onarım kapsamında onarım yaptırsam tramer e geçer mi ? hasarsızlığı bozar mı ? bu şekilde bir sorun olacaksa parasını ödeyip kendim mi yaptırsam ? tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
    Life is not a destination, it is a voyage, enjoy the ride !

Ynt: Park esnasında beton mantara sürtme - göçük

Geçmiş olsun
    Küçük hasarlar tramere geçmiyor diye biliyorum
    Ama tarif etteğin yer tamiri zor bir yer diye biliyorum
    İnşallah otoking tamir eder
    [center]
    İnsignia 1.4 Edition Elegance Yeni Stil Paket 2012 OPC Body Kit (Kara Şahin)

BİR ZAMANLAR

Yorum

Geçmiş olsun
      Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
      [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Teşekkür ederim geçmiş olsun dileğiniz için.
        Life is not a destination, it is a voyage, enjoy the ride !

Yorum

Geçmiş olsun öncelikle.Kaskonuzun autoking anlaşması varsa para vermeden yaptırabilirsiniz.Mini onarım olarak 4 parça yapıyorlar.Sizin hasar çoksa 4 ünü birden kullanarak yaptırabilirsiniz.Hasar kaydıda çıkmaz.
          2011 Teknik Gri+Nav800+Sunroof+Chip+Performans buji+Sprintbooster+KN Kutu içi Filtre+OPC Pedal Seti

Yorum

İşleniyor...
          X