Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Boyasız Çizik Giderme

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Boyasız Çizik Giderme

Arkadaşlar,

Aracımda oluşan bir kaç çizikten nasıl kurtulurum diye araştırırken youtube'ta... videosuna rastladım ve içim ferahladı. Autoking direk boyayalım demişti ve boyatmamıştım çünkü arabada hiç boya yoktu. Çizik derdinden müzdarip olan arkadaşlar için linki paylaşıyorum. selamlar...

http://www.youtube.com/watch?v=lF90n4s2zgw#ws

Not : İşyeri ile herhangi bir bağlantım yoktur, henüz gidipte görmüş değilim, duyurulur !
    Life is not a destination, it is a voyage, enjoy the ride !

Ynt: Boyasız Çizik Giderme

bu çizik değil adam rewsmen kalemle boyamış
    2015 leon fr

Yorum

Galiba gerçek bir uygulama sitesinde de iddaalarından bahsetmişler eğer gerçekse helal olsun çizik derdine son

11' 1.6 T COSMO 19' JANT + Opc Sinyal Çerçevesi..

Yorum

Gerçek olması lazım ben de benzer bir uygulamayla çizik kapatıyorum işe yarıyor

Yorum

haftaya bır ugruyayım arka camurlukta belırgın bır cızıgım var bakalım ne yapabılecekler
          2011 1.6t opc orjinal 20inc jant spor deri koltuk

Yorum

Çizik derinliğine göre panel komple boyanmaktan kurtulabilir.İnternette bolca örneği vardır.Plastik aksamda boyasız çizik gidermek zor diye biliyorum ama metal panellerde boyanın astrarını geçmediği sürece çizik kurtarılabilir.Ton farkını da iyi ayarlamak gerek.
            [CENTER][CENTER]

Yorum

Ben videoda herhangi bir numara yada adres göremedim nerede olduğunu bilen varmı arkadaşlar.

Yorum

anahtarla araba çizme merakı olanlar bu videodan sonra çok üzlürler. artık garezlerini farklı yöntemlerle göstermeleri gerekebilir.
                Yeni insignia  1.6 170 sidi cosmo AT+sunroof beyaz.

Yorum

Çok İyiymiş.

Yorum

Ben böyle birşeye bikaç kez şahit oldum ama hayırlısıyla araç alabilirsek ilk ısrar ettirip yaptıracağım şeylerden biriside bu olur temiz bir görünüm olur sonuçta boya yaptırıp aracın değerini düşürme derdinede son ohh miss.

Yorum

gerçek falan değil ya adam kalemle boyamış ve siliyor
                      nerden anladın nerseniz iş bittiğinde çizik olan bülümü tırnağıyla sanki derinlik varmış gibi sürtüyor
                      ve çizgiye dikkat edin sözde çizik tırnağın deydiği yerlerde çizgiler karışıyor
                      34 GDH 14  BEYAZ SİYAH TAVAN  2011 COSMO LPG NAVİGOLD NAVİ 5 KANAL SES SİSTEMİ

Yorum

İşleniyor...
                      X