Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Fix It Pro

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Fix It Pro

Arkadaşlar belki reklamlarını görmüşsünüzdür televizyonlarda yada gazetede, Fix It Pro araç çizik giderici kalemler satılıyor. Ve fiyatı 30 lira civarında. Rastlantı günlük satış sitelerinden birinde denk geldim ve burada kalemin fiyatı 9 lira. İlgilenenler için site linki ;

www.bendeistiyorum.com

Siteye girdiğinizde sağ tarafta Diğer Fırsatlar diye bir bölüm var orda bulabilirsiniz.

(Daha önceden buradan alışveriş yaptım kesinlikle güvenlidir)

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Ynt: Fix It Pro

bir işe yarayacağını sanmam. denedik hiçbir faydası olmadı, DH'de de uzun uzun konuşuldu, alıp deneyenler var.
    InsigniaTEAM

Yorum

açıkçası bende denemedim ama temizlik ürünü olduğu için paylaşayım dedim. boyaya zarar vermeyen çiziklerdede etkisizmi ?

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

şimdi tam hatırlamıyorum, yalanda söylemeyim ama birisi kapıkolunun altında oluşan tırnak çiziklerine sürdü, yıkayınca çıkıyor demişti yanlış hatırlamıyorsam. gündüz fırsatım olursa konuyu arayıp link eklerim buraya.
        bizim tamponda geniş yüzeyli sürtünme vardı, alttaki beyaz katmana kadar sıyırmıştı boyayı, onu kapatmadı.
        bu sanırım çiziğin içini sıvı birşeyle doldurup sanki çizik yokmuş gibi gösteriyor.
        InsigniaTEAM

Yorum

Eski konuyu canlandırmak olucak ama bu tür ufak tamir işleri için dünyaca bilinen ve yalan dolan olmayan ürün

http://www.langka.com/
          http://www.langka.com/complete-paint...-kit-p-30.html veya

http://www.drcolorchip.com

Videolarını seyredin ve uygulamayı nasıl yaptıklarını görün. Yalan dolan yok. Servisden biraz touch up boyası almanız gerekecek.
          2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

bu ürün hakkında şikayet var sitesinde yüzlerce şikayet var.ürünün hiç bir işe yaramadığını ve para iadesi olmadığını yazmışlar.Menmun kalmadığımız ürünler hakkında arkadaşlarımızı yanıltıcı reklam yapmayalım yada link vermeyelim.sonuçta bu site dosluk ve arkadaşlığı pekiştirecek yarınlarda bizi buluşturacak site

Yorum

Turkuaz72 yalan yanlış bilgi ve link vermez... Onun her söylediğine okumadan imzamı atarım. ( Kendisi ile bir kere olsun bile karşılaşmadık)
              Bu işte bir iş var bence. alala
              2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Orjinal yazı sahibi: suak1974
                bu ürün hakkında şikayet var sitesinde yüzlerce şikayet var.ürünün hiç bir işe yaramadığını ve para iadesi olmadığını yazmışlar.Menmun kalmadığımız ürünler hakkında arkadaşlarımızı yanıltıcı reklam yapmayalım yada link vermeyelim.sonuçta bu site dosluk ve arkadaşlığı pekiştirecek yarınlarda bizi buluşturacak site
                Teşekkürler Mehmet.

Suak1974,

Sanırım verdiğim linkleri incelemediniz. Benim bahsettiğim ürünler Fix it pro değil.
                Emin olmadığım hiç bir ürün hakkında bilgib vermem, ayrıca hiç bir ürünün reklamını yapmam.
                Beni bilen bilir.

Bahsettiğim ürün LANGKA firmasına ait bir ürün. Fix it pro gibi basit ve ucuz bir ürün değil.
                Amerika fiyatı 40 usd. Bu ürünün mantığı şöyle; Herkes bilindiği bigi servisden touchup (rütuş boya)
                alarak arabasındaki taş izleri ve derin çiziklere rötuş yapar. Ama sorun boyanın yüzüye fırın boya gibi
                tutunmasını sağlayamaz, zamanla kabarır ve dökülür. Ayrıca boya çizik veya taşın geldiği yerle sınırlı kalmaz dışarı
                taşar görüntü iyi olmaz. Bu noktada aşağıdaki LANGKA nın Blob eliminator kimyasal ürünü devreye giriyor.
                Boyanın yüzeye daha uzun yapışmasını sağlıyor ve ayrıca fazla boyanın kolayca temizlenmesi sağlanıyor.

Hiç bir zaman fırın boyanın yerini tutmaz. Ama 40 usd 30-40 adet çizik ve taş izini ustaca önleyebileceğiniz
                bir ürüne sahip oluyorsunuz.

BU URUNUN FIX IT PRO ILE HIC BIR ILISKISI YOKTUR. Türkiyede bulunmuyor. Yurtdışından getirmeniz gerekiyor.

http://www.shinearama.co.uk/product.php?id=LAN-BLOB2OZ

Yorum

reklamlık bi durum yok ortada ayrıyetten Turquaz72 üyemizi tanısanız anlarsınız zaten, yargısız infaz gibi olmus cünkü kendisini tanıyan tanıyor

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mertk
                    reklamlık bi durum yok ortada ayrıyetten Turquaz72 üyemizi tanısanız anlarsınız zaten, yargısız infaz gibi olmus cünkü kendisini tanıyan tanıyor
                    Teşekkürler Mert.

Flex polisaj makinası aldım. Shinerama.co.uk den 3 koli malzeme getirdim. Yok, yok...
                    Meguiars, 3M, Menzerna.... Ne ararsan var. Ama sıcaklar ve yer bulamamak yüzünden kil,pasta, sealent ve
                    wax yapamadım. Şu an yer arıyorum. Malzemeleri getirsem uygun fiyata yardımcı olur mu B. evlerdeki arkadaşın?
                    Tüm malzemeler benden işçilik olarak hem ben yapmak istiyorum hemde onlarda yapabilir.

Yorum

abi seve seve ben yaparım yani flex kullanmak cok zevkli suan bende bisiler aldım ufaktan bi ara bulusalım detailing day yapalım abicim ben polisajla aram biraz iyidir övünmek gibi olmasın, manzerna neler aldınız

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mertk
                        abi seve seve ben yaparım yani flex kullanmak cok zevkli suan bende bisiler aldım ufaktan bi ara bulusalım detailing day yapalım abicim ben polisajla aram biraz iyidir övünmek gibi olmasın, manzerna neler aldınız
                        Mert

Kış gelmeden uygun bir yer bulup yapalım. Menzerna ve diğer tüm polish ve wax ürünlerini shinerama.co.uk den aldım.
                        Yok yok, Padlerde Pazartesi geliyor. Senin polisaj becerelerini görüp belki bende birşeyler öğrenirim.

Yorum

arkadaşlar yeni konu açmak istemedim, önceki günlerde ön tamponun sağ köşe tarafına bi araç yada başka bişi sürtünerek bi kaç bölegede boyayı kaldırmış, alttaki gri tabaka (sanırım astar) gözükmekte, servisten aldığım aracın boyasıyla rutuj yaptım, tabiki bu işlem biraz sırıtt, boyacıdan aldığım 1500 zımparayla rutuj üzerinde sulu uygulama yaptım, sonuç tatminkar, ancak rutuj çevresindekii 1-2 santimlik sağlam olan bölgelerde zımparanın matlaştırması söz konusu, bu matlaşma zımparanın verniği hafif aşındırması sonucu oluştu sanırım, benim sorum bu matlaşan bölgeye pasta sürsem eski haline dönermi? yada başka bişi varmı bildiğiniz?

Yorum

Hasan zımpara yaptığın bölge tamda söylediğin gibi verniği matlaştırmıştır tahiminim...
                            Çok fafif bir polisajla hemen düzelir.
                            Elle pasta bitirir adamı ama denemek te fayda var..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: skydroll
                              Hasan zımpara yaptığın bölge tamda söylediğin gibi verniği matlaştırmıştır tahiminim...
                              Çok fafif bir polisajla hemen düzelir.
                              Elle pasta bitirir adamı ama denemek te fayda var..

nail abi çok ufak bi bölge zaten, çapı 3-4 cm filan, dediğin gibi rutuju düzelteyim derken zımpara verniği matlaştırdı, normal klasik pastayla uygulama yapsam eski haline dönermi?

Yorum

İşleniyor...
                              X