Duyuru

Collapse
No announcement yet.

BOYADAKİ YAĞMUR SUYU İZLERİ

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• BOYADAKİ YAĞMUR SUYU İZLERİ

ARKADAŞLAR BEN ARANIZA YENİ KATILDIM. 2010 MODEL ARACIMA 2 AY ÖNCE BOYA KORUMA YAPTIRDIM. BU YIL ANAKARADA BOL YAĞMUR VARDI VE YAĞMUR SONRASI ARACIMA YIKAMA SONRASI DAHİ GİTMEYEN DAMLA İZLERİ VAR. BU KONUDA NE YAPABİLİRİM. OPEL SERVİSİ BOYA KORUMA YAPTI ANCAK BOY NEYE KARŞI KORUYACAK BUNLARA KARŞI KORUMA YAPMAZSA..
    Doctor

Ynt: BOYADAKİ YAĞMUR SUYU İZLERİ

öncelikle sizi de tanıyalım:
    http://www.insigniateam.com/forum/index.php?board=1.0

servise boya koruma yaptırmakla en büyük hatayı yapmışsınız servisin işi nedir, boya koruma nereden çıkmış?
    elemanları bu konuda eğitimli mi?
    su damlalarının kalması iyi bile sayılabilir, daha büyük problemler yaşayanlar bile oluyor bu konuda.
    InsigniaTEAM

Yorum

onlar bende de oldu. yıkamakla falan çıkmıyor. yapılan uygulama ile de alakası olduğunu düşünmüyorum. kil uygulaması yapıp deneyeceğim bir de. o da olmazsa pasta ile çıkacak

Yorum

boya koruma yöntemi ile ilgiliolduğüunu nerden çıkardınız... ben böyle olduğunu düşünmüyorum.
        Doctor

Yorum

dayımda Samsun'da hiç bilinmedik birisine boya koruma yaptırdı. sonuç boya üzerinde beyaz beyaz lekeler
          boya koruma fiyatları 150 ile 350 TL arasında değişiyor. Insignia'ya binipte 6 ayda yada 1 yılda yenilenecek boya koruma için 200 liranın hesabını yapmamak lazım. sonuç böyle kötü sonuçlanıyor.
          ben olsam bayiye bırakmadan kaliteli bir yerde içime sinerek boya koruma yaptırırdım.
          bence bununla ilgili. çünkü aynı yağmur başka araçlara da yağıyor, onlarda neden leke bırakmıyor?
          InsigniaTEAM

Yorum

Aslında boyada leke bırakan yağmur cinsi daha çok sanayi şehirlerde yaşanıyor kimyasal olarak havayı kirleten bir çok fabrika ve araç egzost gazları var yağmur bulutlarının içine bu tür gazlar bulaştığı zaman kimyasal yağmura dönüşüyor ve araçlardaki bağzı kimyasal korumalarda olumsuz etki yaratabilir.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İşleniyor...
            X