Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Parlatalım mı Abi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Parlatalım mı Abi

bülent abi monitorleri beyendim gayet şık duruyor markası ve fiyatı hakkında bilgi verirmisin bizde var ama seninkiler şık durmuş
    Düşünmeden konuşmanın cezası sonradan düşünmeye mahkum olmaktır.
    GIBBON

Yorum

harbiden cam gibi olmuş , güzel parlatmışsınız clapclap clapclap

Bülent abim , Allah yeni arabanı hayırlı uğurlu etsin inşallah , kazasız belasız eskitmeyi nasip etsin , çileyi yine direksiyonda her zamanki gibi sen çekiceksin , çocuklar arkada eğlence dünyasına dalıcaklar
      www.facebook.com/mstfkls

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Morpheus
        Kâmilcim araban on numara olmuş. Bir dahakine yan yana oluruz inşallah
        Slm
        Teşekkürler Oktaycım, bir dahaki sefer fazla uzun sürmez
        [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dragon_10
          kamil abi araçlar süper olmuş bu arada gökhan okursan aracın hayırlı olsun astra gideli ne kadar oldu birinciliği kaptırmaya niyetin yok tek rakibin bülent abi sanırım
          Teşekkürler Zafercim, senide bekleriz her zaman buyur gel.
          [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

bülent kardeşim araban hayırlı uğurlu olsun,güle güle ailenle kullan,allah kaza bela vermesin.
            06 FA 1466 kışın karda tank,yazın asfaltta uçak.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: duownage
              bülent abi monitorleri beyendim gayet şık duruyor markası ve fiyatı hakkında bilgi verirmisin bizde var ama seninkiler şık durmuş
              Onurcum,bu cihaz cyclone marka en son gelen cihazmış,kablosuz kulaklık var,ve dokunmatik 8'' ekran koymuşlar.Oldukça başarılı Fiya bilgisiniz pmden paylaşırım seninle.
              Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Konu ile alakalı birkaç fotoğraf ta benden gelsin.. Şafak hocam,egzost uçlarını süper parlattın ellerine sağlık

Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Her turlu parlatma itinayla yapilir bulent hocam

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dawn1974
                    Her turlu parlatma itinayla yapilir bulent hocam
                    Her türlü ortamda

Yorum

Arkadaşlar mekana geçiyorum ben gelmek isteyen arkadaşları beklerim. Biraz ani oldu kusura bakmayın..Epey bir süre ordayım saygılar...

Yorum

İşleniyor...
                      X