Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Siyah İnciye Kış Bakımı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Siyah İnciye Kış Bakımı

Siyah renkten her ne kadar şikayetçi olsamda asaleti yeter diyip her defasında aracıma ilk günkü aşkla bakıyorum.
    Bu seneki rutin kış boya bakımınaa birde kaputa seramik kaplamayı ekledim.
    Yine maşallah çok yakışıklıyız

1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
    Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Galeri satılık ilanlarındaki yaldır yaldır parlayan araçlar gibi olmuş. Maşallah
    @Murat
    2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Wolverine View Post
      Galeri satılık ilanlarındaki yaldır yaldır parlayan araçlar gibi olmuş. Maşallah
      Aynen ya
      1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
      Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Maşallah diyelim

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Siyah araba Rum kadınlarına benziyor, makyajlı iken çarpıcı, yarım saat sonra (makyaj silinince) kokanahaha

Şaka bir tarafa siyah renk her arabaya asalet katıyor, ama ben tövbeliyim, asla almam, ayağımın teki
          yıkamacıda, elimin teki cebimde kalıyor

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Şaman TÜRKSOY View Post
            Siyah araba Rum kadınlarına benziyor, makyajlı iken çarpıcı, yarım saat sonra (makyaj silinince) kokanahaha

Şaka bir tarafa siyah renk her arabaya asalet katıyor, ama ben tövbeliyim, asla almam, ayağımın teki
            yıkamacıda, elimin teki cebimde kalıyor
            Abi yenge bu tecrübeni duymasın
            Bende bazen tepem atıyor kaplatıcam seni diyorum ama sonrada Siyah bambaşka diyorum.

Yorum

Selçuk Bey kardeşim, sizin arabadaki medya NAV900 diye biliyorum, doğru mu?

Yorum

Selçuk Bey kardeşim, sizin arabadaki medya NAV900 diye biliyorum, doğru mu?
                Hayır abi r700. paketler full de olsa r700 le sunup carplay modülü ekleyip sürmüşler 2016 ve sonrasını yeni kasaya kadar.

Yorum

Maşallah, yanıyor araba
                  2011 MODEL ,1.6T 180hp, DVD800

Yorum

Orjinal yazı sahibi: selcuktuncer View Post

Hayır abi r700. paketler full de olsa r700 le sunup carplay modülü ekleyip sürmüşler 2016 ve sonrasını yeni kasaya kadar.
                    Benim NAV900 ekran koruyucu kaplama biraz yıpranmış da değiştirmek istiyorum, ama bizim arabalar
                    için orijinal ürün bulamadım. Sizin ekran koruyucu yaptığınız aklımda kalmış, nereden buldunuz, nasıl
                    yaptınız diye soracaktım.

Yorum

Benim NAV900 ekran koruyucu kaplama biraz yıpranmış da değiştirmek istiyorum, ama bizim arabalar
                      için orijinal ürün bulamadım. Sizin ekran koruyucu yaptığınız aklımda kalmış, nereden buldunuz, nasıl
                      yaptınız diye soracaktım.
                      Abi 10 inc tablet ekran koruma filmini aldım netten. sonra ekranın ölçülerini cetvelle alıp filmi ona göre kestim ve bingo.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: selcuktuncer View Post

Abi 10 inc tablet ekran koruma filmini aldım netten. sonra ekranın ölçülerini cetvelle alıp filmi ona göre kestim ve bingo.
                        İyi etmişsiniz , ben de yapayım

Yorum

Hocam bende aynı şekilde uygulama yaptım. Ben aşağıda ki ürünü aldım. 9" diyor ama gelen bence daha büyüktü. Bu üründen iki tane bizim ekranlara koruyucu çıkıyor fazlasıyla. Ayrıca gelen ürünün bir yüzünde 1er mm lik çizgilerle kesim yapılması için yol gösteren şablon var.

https://urun.n11.com/ipad-tablet-ekr...film-P68404388
                          Insignia Sport Line 1.6 CDTI 136 Hp AT6

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mert1411 View Post
                            Hocam bende aynı şekilde uygulama yaptım. Ben aşağıda ki ürünü aldım. 9" diyor ama gelen bence daha büyüktü. Bu üründen iki tane bizim ekranlara koruyucu çıkıyor fazlasıyla. Ayrıca gelen ürünün bir yüzünde 1er mm lik çizgilerle kesim yapılması için yol gösteren şablon var.

https://urun.n11.com/ipad-tablet-ekr...film-P68404388
                            Son bir ürün kalmıştı, onu da ben aldım , teşekkürler Mert kardeş

Yorum

Son bir ürün kalmıştı, onu da ben aldım , teşekkürler Mert kardeş
                              Rica ederim ne demek Aslında ben 12,95 e mi ne aldım da aynı satıcının farklı ilanından o ilan da ücretsiz kargoydu ben aldıktan sonra ona 11 TL kargo yazmış (herhalde yanlış girmiş bende şansıma faydalanmışım o yanlışlıktan) o yüzden bunu attım size. Ürünün kısa kenarı zaten bizim araçların ekranlarının kısa kenarından uzun yani iki tane rahat çıkıyor.
                              Insignia Sport Line 1.6 CDTI 136 Hp AT6

Yorum

İşleniyor...
                              X