Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Süngerle yıkama veya tazyikli su ile yıkama için şampuan (marka) önerisi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Süngerle yıkama veya tazyikli su ile yıkama için şampuan (marka) önerisi

Araç üzerinde yapılan özellikle seramik kaplamalı aracınız için yıkamada önerdiğiniz şampuan veya marka-model önerisi olanları dinlemek isterim.

Bir ay olmadı seramik kaplama yapalı. Servisin tavsiyesi
    '' 20-30 cm uzaktan taziyikli su ve köpük kullan mikrofiber bez ile kurut '' Sünger ve fırça kullanma şeklindeydi.
    Bende öyle yapıyorum/yaptırıyorum. Özellikle şu şampuan veya köpük belirtilmedi.

Subaru XV 1.6i Xtreme Benzin.

Yorum

valet pronun 5 litresini almıştım, kelebek kalıntılarında falan uğraştırıyo ama güzel f/p olarak tavsiye ederim. seramik kaplamaya özeldi ph seviyesi
      OPC Line Sport

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BirFani View Post
        Bir ay olmadı seramik kaplama yapalı. Servisin tavsiyesi
        '' 20-30 cm uzaktan taziyikli su ve köpük kullan mikrofiber bez ile kurut '' Sünger ve fırça kullanma şeklindeydi.
        Bende öyle yapıyorum/yaptırıyorum. Özellikle şu şampuan veya köpük belirtilmedi.
        Güle güle binin

Yorum

Açıkcası ph değeri nötr olan herhangi bir marka şampuan yeterli olur. Sadece çift kova ile yıkama yapın ve yıkama öncesi muhakkak su ile tozu indirin. Son kat olarak da hızlı sprey cila kullanıp kurularsınız , uzun süre kaplamanın etkisini korursunuz.

Yorum

Meguiars sari sampuan son 3 aracimda kullaniyorum gayet iyi
            Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

meguiars bende kullanıyorum gayet iyi bir marka

Yorum

İşleniyor...
              X