Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sonax BSD ( Brilliant Shine Detailer ) Aldım

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Sonax BSD ( Brilliant Shine Detailer ) Aldım

Başlıktaki ürünü aldım, ve 1 ay sonra bile etkisini kaybetmediğini rahatlıkla söyleyebilirim. Çok memnun kaldım. Yıkama sonrası Hızlı cilada bu 3. ürünüm ve dağlar kadar fark var diğerleriyle.( turtle wax ve bir market ürünü )

Su iticiliği konusunda da şunu belirteyim: cila uygulaması sonrasında aracı 3 kez tamamen köpüksüz yıkadım. tertemiz oldu. sadece su tuttum.

N11 den kargo dahil 38 Tl ye alabilirsiniz.
    Fikrin kadar varsın!

bilgilendirme için teşekkürler.
    1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
    Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Efsane üründür.Koruyuculuğu fazladır ancak parlaklık için aynı şey denemez.Genelde chemical guys V07 ile karıştırılıp kullanılır parlaklıkta vermesi açısından.Ben de öyle kullanıyorum.
      http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
      2.0 CDTI
      Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Valla bana parlaklık bile çok iyi geldi, karışım yapayim madem, daha iyi olacaksa mükemmel
        Fikrin kadar varsın!

Yorum

Bilgilendirme için teşekkürler. Ürünü ben de kullanıyorum, parlaklık konusunda çok başarılı olmasa da koruması ve su iticiliği güzel bir ürün. Diğer hızlı cilalara oranla yoğun kıvamlı olması kullanım kolaylığı açısından biraz zorlasa da işini iyi yapıyor. Jantlarda kullananlar da memnundu, bir ara ben de jantlarda deneyeceğim.
          Insignia 1.4T Edition Elegance + Stil + 18" + AFL

Yorum

İşleniyor...
          X