Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Nasiol Ürünleri

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Nasiol Ürünleri

Merhaba Sn. İnsigniaTeam üyeleri,

Nasiol ürünlerinde ev grubundan yat grubuna kadar elbette ki oto grubu da dahil olmak üzere paket ürün gruplarında %30 indirim kampanyası başlamıştır.
    Bu haberi, ürünümüzü ilk deneyen ve kalitesini onaylayan forum oluşumlarından olan siz değerli insignia team forum kullanıcılarıyla paylaşmak istedik. Kampanya linkini aşağıya ekliyorum izninizle.

http://www.nasiol.com/collections/promosyon-paketler

Saygılarımızla,

Yorum

Neden hiç kimse kullanımının ardından bu ürün hakkındaki düşüncelerini yazmadı acaba? Yorumlar bıçak gibi kesilmiş.
      Güvenilir mi kaliteli mi başarılı mı şimdi bu ürün ??

Yorum

Öncelikle size daha detaylı tanıyabilirsek güzel olur.Kendinize ait bir tanışma başlığı açarsanız seviniriz.

http://www.insigniateam.com/forum/index.php?board=1.0

Nosiol ürünleri güzel görünüyor ancak piyasaya yeni girmiş bir firma ve özellikle araç koruma ürünlerinde çok tecrübeli ve fiyat olarak da daha avantajlı firmalar mevcut.Bu nedenle işleri kolay değil. Ben almak, denemek isterdim ancak dediğim gibi ne kadar bir Türk firması da olsa gönlüm almak istese de fiiliyatta fiyatı uygun olan ve başarısından emin olduğum ürünleri tercih ediyorum.Ama uygun olduğum ilk fırsatta Nosiol Cabin Care ürününü gerçekten denemek isterim.

Eğer bu ürünlerden bu forumda kullanan olsaydı eminim ki kullanıcı yorumunu burada yapardı ancak sanırım henüz kullanan olmadı.
        2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

Orjinal yazı sahibi: eymenkul
          Öncelikle size daha detaylı tanıyabilirsek güzel olur.Kendinize ait bir tanışma başlığı açarsanız seviniriz.

http://www.insigniateam.com/forum/index.php?board=1.0

Nosiol ürünleri güzel görünüyor ancak piyasaya yeni girmiş bir firma ve özellikle araç koruma ürünlerinde çok tecrübeli ve fiyat olarak da daha avantajlı firmalar mevcut.Bu nedenle işleri kolay değil. Ben almak, denemek isterdim ancak dediğim gibi ne kadar bir Türk firması da olsa gönlüm almak istese de fiiliyatta fiyatı uygun olan ve başarısından emin olduğum ürünleri tercih ediyorum.Ama uygun olduğum ilk fırsatta Nosiol Cabin Care ürününü gerçekten denemek isterim.

Eğer bu ürünlerden bu forumda kullanan olsaydı eminim ki kullanıcı yorumunu burada yapardı ancak sanırım henüz kullanan olmadı.

Öncelikle yorumunuz için teşekkürler.
          Forumda sipariş verdim diyen var vereceğim diyen var ancak geri bildirimini yapmamış insanlar ondan dolayı böyle bir yorum yazdım.
          Bahsettiğiniz piyasada yer yetmiş,başarılı bulduğunuz,kalite ve fiyat açısından da makul muadil ürünleri ve nereden satın alabileceğimi söyleyebilir misiniz acaba? Buradan reklam olur deniyorsa özel mesaj yoluyla rica edeyim lütfen. Ben karşılaştırmaları mı yapıp ona göre seçim yapabilirim.

Yorum

Araç nano koruma olarak örneğin http://gtechniq.com/main-page/ firmasını inceleyebilirsiniz. Araç iç-dış nano koruma ürünleri üreten bir firmadır. Bunun dışında kendi aracımda Aquartz firmasının piremium ve titanium nano koruma ürünlerini kullanıyorum. Bu iki ürünü Türkiye'de bulmak oldukça zor. Ancak bireysel olarak getirebilirsiniz veya getiren kişilerden alabilirsiniz. Bir de Türkiye'de bulabilceğiniz Bekbars adında ürün mevcut bu da fena bir ürün değil.

Yorum

Yalnız bir detayı unutmamak gerekir.Nano ürünlerin uygulaması her ürün için farklı olmakta ve diğer cilalardan biraz daha sıkıntılı olabiliyor. Bu konuda tecrübeli kişilerin uygulamasında fayda var.

Yorum

İşleniyor...
              X