Duyuru

Collapse
No announcement yet.

SONAX BOYA KORUMA YAPTIRMAYIN

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• SONAX BOYA KORUMA YAPTIRMAYIN

MERHABA ARKADAŞLAR İKİ TANE SIFIR İNSİGNİA VE BİR TANE DE SIFIR BMW 320D ALDIK. ARAÇLARI DİREK SONAXA BOYA KORUMA YAPTIRMAYA GÖTÜRDÜM. İKİ HAFTA SONRA ARABAMI YIKADIM VE ARKADAŞIMIN GALERİSİNE ARABAMI ÇEKTİM. ALTTAN VURAN IŞIKLAR BÜTÜN DALGALARI VE MAKİNE İZLERİNİ ORTAYA KOYDU. BMWDE DE AYNI OLAY SÖZ KONUSU OLDU. SONAX MERKEZE ŞİKAYETİMİ BİLDİRDİM ANCAK BANA ARAÇLARDA ÇİZİK OLDUĞUNU SÖYLEDİLER. GİDERİRİZ DİYE ÜCRET TALEP ETTİLER KESİNLİKLE TAVSİYE ETMİYORUM. SIFIR ARABADA NASIL OLUR DA ÇİZİK OLUR ANLAMADIM

Ynt: SONAX BOYA KORUMA YAPTIRMAYIN

Sonaxtan,Sonaxa fark var demekki...
    Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Bende sonaxta yaptirdim en ufak sorun yok.

Yorum

Resul kardeşim Şimdi Firmanın adı tek olabilir ama her bayinin her sonax işletmesinin isim hakkını almış olduğu sonax'ın sahibi işletmecisi farklı ve tabi çalışanıda öyle bu firmanın adını ön plana çıkartıp yapılacak bir karalama yolu olmamalı hangi sonax bayisi bu işlemi gerçekleştirdi bence bu daha önemli, yoksa benim çok samimi olduğum Sonax sahibi arkadaşım var ve işlerini dört dörtlük yapıyorlar hatta boya koruma gibi işleri yanında ki çalışana bile bırakmıyor demek istediğim sonax yılların firması ve çok üst düzey bir firma olmasada yinede çok güzel işlerini yapan bayileride var...

Yorum

Ne yazikki Sonax larda cok sorun yasaniyor. Benimde eski tecrubem var. Sonaxlar kurumsallasmis bir kimlik tasimiyorlar. Bu durumda sonax bayisinin insafina kalmis oluyorsunuz. Iyi bayi ise isin hakkini veriyor. Kotu ise isi sisirerek veriyor. Ustelik sikayetlerinizde sonucsuz kaliyor. Bu konuda ziebartlar daha kurumsallasmis durumda. Bayileri daha iyi. Iste bu yuzden artik keendi isimi kendim goruyorum. Polisajin hakkini vererek yapmaz yaklasik 5-6 saat aliyor. Bu nedenle profesyonel yerler ya fiyatlari yulsek tutuyorlar yada 4-6 saatlik isi 1-2 saate cikartiyorlar. Aracinizda olusanlar hare veya hologram olarak adlandirilan durumlardir. Uygun polisahnpadi ve uygun pasta ile temizleebilir. mEguiarslarda bu konuda iyi. Kiziltopraktakini oneriririm. Gecmis olsun
          2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

Bence hangi bayiye yaptırdınız onu söyleyinde bundan sonra gideceklere bir uyarı olsun. Ben sonax konusunda ağzımı açmamakla beraber Gökhan abinin dediklerine aynen katılıyorum.

Belki sizde sonax mağduru olarak benim gibi detailing işine girmeye karar verirsiniz
            2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Geçmiş olsun angry

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

üzücü bir durum okadar para ve sonuç

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Yorum

Neyseki yaşadığınız sorun büyük bişey değil. Boyanın üzerindeki makine izleri harelenmeler oluyor. Tekrar düzgün bir yerde yaptırılacak polisaj bu izleri tamamen kaybedecektir.
                  2011 Insignia 2.0 CDTI 130HP Edition + EP Active Select + Cyclone Navi (Safir Siyah)
                  2008 Alfa Romeo 159 1.9JTDm Q-Tronic Distictive Plus(Siyah)

Yorum

bende sonaxların son derece yetersiz olduğunu düşünüyorum kurumsal olarak çok zayıflar bu konuda ziebart türkiyede en iyisi bence, zaten en mantıklısı ürünleri internetten alıp kendin uygulama yapıcan)))
                    2010 1.6T Cosmo,Teknik Gri, 19 jant,Cyclone navigasyon, JBL ses sistemi, ayna altı led,

Yorum

arkadaşlar istanbul kartal sonax'ta bu işlemi yaptırdım.

Yorum

Arkadaşlar,

O zaman ; Istanbul SONAX-KARTAL dan uzak durun.
                        2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

Do it yourself taraftarıyım. O na benden başka eller dokunmasın
                          Kaliteli ürünlerle kendi bakımımı kendim yaparım.
                          Uyarılar için tşk.

Yorum

Boya koruma yikama pasta cila vb her konuda meguiars in ustune ben yer tanimiyorum.mpahali belki ama hakkini veriyorlar. Araban yok nerden biliyorsun derseniz bnm ustume araba olmayabilir ama istanbulda cok arabam var
                            ~~MuGi~~

Yorum

Orjinal yazı sahibi: eeyore
                              Boya koruma yikama pasta cila vb her konuda meguiars in ustune ben yer tanimiyorum.mpahali belki ama hakkini veriyorlar. Araban yok nerden biliyorsun derseniz bnm ustume araba olmayabilir ama istanbulda cok arabam var
                              eeyore yazıp yazıp bide bizim yerimize soru sorup cevaplamanda başka bi dünya
                              F30 Sport+

Yorum

İşleniyor...
                              X