Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Şeffaf Kaplama

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Şeffaf Kaplama

Herkese merhaba , şeffaf kaplama yaptırmayı düşünüyorum yaptıranlar varsa nasıl sonuç aldıklarını anlatırlarsa sevinirim.Sağlıklımı koruma olarak başarılımı taş , çizik vb. engelliyormu ?
    2016 w205 AMG

Ynt: Şeffaf Kaplama

benım arabanın on tamponunda komple var aynı zamanda kaputtada komple cekılı yanı cok memnunun ben kus pıslıgı olsun kedı cıkıyo ınıyo onden tas sıcramaları fln engellıyo cok komple kaputun fıyatı 1000 tl 5 sene garantılı on tamponun komple cektırdım zıebartta 350 tl ye!

Yorum

Taş kus pisliği kedi vs. çok can sıkıyor gerçekten Komple araç kaplamasına bir sitede 700Tl fiyat vermişler , komple kaplatmak daha iyi değilmi
      2016 w205 AMG

Yorum

komplede guzel gercektende sen bılırsın bana gore araba showroomdan cıkmadan evvel kaplansa cok daha ıyı olur 0 arabalar ıcın daha guzel olur dıye dusunuyorum cızıksız!

Yorum

Yalnız bu konuda kaplatılacak filmin hem kalitesi hemde markası çok önemli iyi olmayan markaların boyayı yakma sökülürken verniği bozması gibi durumlarda oluşabiliyor,
          bununla beraber çekilen filmin sararmaması çok önemli yoksa aracın o güzel görüntüsü gün gectikce hoş olmayan bir hale geliyor benim cekilecek filmde tavsiyem
          3m , oracal ,hexis bu markalar olabilir kardeşim...

Yorum

3m düşünüyorum abi ben teşekkürler yorumlarınızı için Geçen gün c kasa beyaz mercedes te gördüm arabanın ön tarafı sararmıştı olmuştu.Bu kaplama işi aracı iyi koruyor kaliteli şekilde yapılmalı
            2016 w205 AMG

Yorum

Kardesim film güzel olur gercekten fakat sanırım bir müddet sonra matlasma durumu da soz konusu olabiliyor benim kaputta yarım film var ve eski olduğu için matlasmis aynı durum djin Uğur abinin araçta da var buna dikkat etmek lazım komple cektirirsin bı süre sonra araç matlasabilir haberin olsun kardesim

Yorum

O riskide almak iyi olmaz ya
                2016 w205 AMG

Yorum

bu cizikleri önlemek cok güç.. sadece ön kaputa 1000tl oldugunu düşünürsek aracı 4000-5000 tlye kaplarllar.. ve arkasından da düşünürsün ki sararacak mı solacak mı diye.. onun yerine 6 ayda bir boya koruma vs yaptırıp çiziksiz bir yüzey ve yeterli parlaklığı elde etmek mümkün.. nihayetinde bu bir araba bizle yaşayacak değil, yağmur, çamur, kar, kedi vs tüm dış etkenler hepsine maruz kalıyor, haliyle olacak bunlar.
                  *İmza görseliniz kurallara aykırıdır, düzenleyip tekrar yükleyiniz.

http://i1239.photobucket.com/albums/ff517/agyagar/bmw/61A2578A-358B-4144-BB24-07115DC89457_zpsy87xnswe.jpg

BMW F30 320i ed M Sport 40th Year Edition 205+ Hp

Yorum

Yani bence de bu araçları çok seviyoruz ama evimizin icine de sokamayacagimiz için çiziklerine biraz olsun katlanmak lazım Ahmet kardesimin dediği gibi düzenli boya koruma detailing filan araç ilk gunki parlaklığına anında kavuşur o 700 lira filan dediğin yer bence çok sakat bim torbasiyla filan kaplıyor olabilirler en az 2000 3000 olması lazım ama çok da gerekli değil ben boya koruma filan yaptırmadım daha detailing filan ama araba 2.5 senelik hala pırıl pırıl tabi ufak tefek çizikler var ama inşallah gidereceğiz...

Yorum

Ziebart ta uygulanan şeffaf kaplama özel bir kaplama amacı araca dışarıdan gelebilecek ufak tefek taş ,kedi,kuş pisliği vs.. gibi etkenlerden korumak için yapılıyor çok hafif orjinal rengi matlaştırıyor o yüzden fiyatı pahalı komple arabayı 1500 tlye istediğin renge kaplıyorlar

Ziebartın sitesinden alıntı

Kaput Koruyucu Film Z-Shield™'in Özellikleri:

Otomobillerin ön yüzeylerini taş vuruklarından ve sinek, böcek asitlerinden korur.
                      Çatlamaz, solmaz, soyulmaz ve sararmaz.
                      Darbe emicidir.
                      Ultra-Viyole ışınlarını geçirmeyen özel bir tabakaya sahiptir.
                      Hemen hemen görünmezdir.
                      Boyaya hiç bir zarar vermez.
                      Otomobil fabrikalarından onaylıdır.

http://www.ziebart.com.tr/icerikg2.asp?id=652

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İşte benim istediğim böyle bişey fatih abi Ahmet abi doğru söylüyorsun görüncede moralin bozuluyor korumasını yaptırıyım diyorum kafam rahat olur en azından
                        2016 w205 AMG

Yorum

ewet fatıh abı ben on tamponu orda yaptırdım boya korumasınıda yaptırdım zıebartta ama ıstedıgım parlaklıkta olmadı araba yaptırmam bır daha! yaptırırken orda adamın bırı vardı opel astrası daha araba 300 kmde mavı rengıydı komple mavı mat rengıne kaplatmıs adam satcagı zaman sokturcekmıs cızıksız dıye satcakmıs adam pes dedım

Yorum

bu arada zıebartta metre karesı 175 tl sefaf fılmın ona gore pazarlık yapın

Yorum

bende cektirim ya..sararma solma oluyormu acep veya cıktıgın da bi zararı
                              Dark TranQuillity.

31 P 4100 2011 İnsignia.

Yorum

İşleniyor...
                              X