Duyuru

Collapse
No announcement yet.

meguiars swirl x hare giderici

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• meguiars swirl x hare giderici

mrb bu ürünü kullanan oldumu memnun kaldınızmı ben aracıma 3 kez uyguladım fakat bi fark göremedim pek memnun değilim acaba yanlışmı uyguluyorum görüşlerinizi bekliyorum

Ynt: meguiars swirl x hare giderici

Çok çok ince çizikleri giderebilir.Sanırım elle uyguladınız.Elle uygulamak ta bi o kadar zor ve yorucu olur.
    Pek efektif bir ürün değil ama ufak tefek çizikleri giderebilir.

Yorum

Yapılan bir teste AG SRP el ile uygulamada ve sanıyorum 5 vuruşta en iyi sonucu vermiş.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cekY
        Yapılan bir teste AG SRP el ile uygulamada ve sanıyorum 5 vuruşta en iyi sonucu vermiş.
        Ben ag srp alacağım aşındırıcı değil doldurucuymuş, elle aşındırmaya çalışmak bence saçma olur.
        Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
        Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
        VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Evet Hasan dediğin gibi.Doldurucu ama baya etkili zaten cila olarak geçiyor.Hareleri dolduruyor ve parlaklığı arttırıyor.

Yorum

swirlx, ultimate compound ile çok denedim fakat sadece üstteki oksidasyonu alıyor bir nevi temizlik yapıyor. Hem elle hem makineyle yaptım. çok light polishler bana göre pek de bir işe yaramıyor
            2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

İşleniyor...
            X