Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Meguiars 2011 New Products

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: Meguiars 2011 New Products

e.armani kolleksiyonu oluşturmaya başladım sanırım şubattan beri 3. saatimide bugün aldım
    2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iatros
      e.armani kolleksiyonu oluşturmaya başladım sanırım şubattan beri 3. saatimide bugün aldım
      Uygun bir yer var mı aldığın?
      2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

Kuz optikten alıyorum abi başka yerden pek alma şansım yok hem birde memleketimizin adamı paramız ona gitsin diyorum saat&saat e gorede fıyatları uygun
        2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Orjinal yazı sahibi: skydroll
          Nail Çakmalarından bulabilirim sana ama gerçeği gibi olmaz tabi. Veya ebay da orjinal 2. eller 500 usd civarı.
          2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

Arabistan da ne çakmalar buldumda..
            Çakmanında çakması var yaa..
            İçindeki makinanın çin malı olanı var kore malı olanı var..Varda var.

Araştırıp bulduğum bi iki yer var ABD de ...
            İçinde ELT olmayanıda var ama ben ELT li olanına göz diktim.
            Şimdilik SEIKO 5 ile devam

Yorum

Bilal bey ne yaptın uygulamayı yoksa kaytardınmı

Yorum

yok ömür kaytarırımıyım hiç ürünleri beklerken arabayı bekler gibiydim))) fakat istanbulda hava dengesiz yağmur var hava durumu devam edicek gösterio ondan başlamadım güneşi görünce girişicem hemen)))
                2010 1.6T Cosmo,Teknik Gri, 19 jant,Cyclone navigasyon, JBL ses sistemi, ayna altı led,

Yorum

915 kodlu wax ı kullandım arabanın uzerı yagmur yagdıgı zaman mum kaplanmıs gıbı oluyor
                  2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

evet ürün çok etkili herkes memnun ya 915ten
                    2010 1.6T Cosmo,Teknik Gri, 19 jant,Cyclone navigasyon, JBL ses sistemi, ayna altı led,

Yorum

laf aramızda arabayı sıldıkten sonra aynı bezle ayakkabılarımı da sıldım yıldır yıldır yanıyorlar
                      2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

Orjinal yazı sahibi: celikler05
                        laf aramızda arabayı sıldıkten sonra aynı bezle ayakkabılarımı da sıldım yıldır yıldır yanıyorlar

bende genelde arabayı yıkadığım süngerle en son ayakkabılarımıda siliyorum, çünkü arabayı yıkarken ayakkabılarım batıyor

Yorum

Bu Meguiars Ultimate Paste Wax ın yağmur sonrası bıraktığı boncuklar
                          Daha çok Collinate 915 e benziyor ama silmesi daha kolay parlaklığı da tatmin edici.

Yorum

İşleniyor...
                          X