Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bakım temizlik GENEL Konu. Yardım,öneri, sohbet

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Bakım temizlik GENEL Konu. Yardım,öneri, sohbet

Orjinal yazı sahibi: SubaruOutback
    Orjinal yazı sahibi: skydroll
    Ya şu adamlara
    http://www.polishedbliss.co.uk/

mail atsak ta TR yi de ekleseler shipping e.
    Yazışma İngilizcesi sağlam biri..
    Ne diyosun ömür...
    Ben konuştum, çok dil döktüm, nuh da , peygamber'de demediler
    Boşverin arkadaşlar kendileri kaybeder.
    2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

Ben bu virüsü almayayım
      Acilen terkedeyim bu başlığı
      2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mehmet
        Ben bu virüsü almayayım
        Acilen terkedeyim bu başlığı
        Mehmet kötü bir hastalık bu. Bencede uzak dur.

Yorum

abi motor çok pis, apc'den önce yıkama haricinde bir yöntem var mı yoksa direk apc sıkıp fırçalasam yeterli mi? ondan sonra da bezle silmem lazım, motora su tutamam ihihi
          yıkamacılarda çok güldüm motoru yıkatıp orada kalanları, aynısını yaşamak istemiyorum ihihi

aslında pastayı elle uygulamayı göze aldım, dediğin gibi panel panel yaparım diyorum ama bir yandan da başka birşey düşünüyorum.
          bizim yıkamacı işletmeyi büyütmek için kapalı bir bölüm yaptı, boya koruma reklamları vs. yapıyor ama 1 sefer bile uygulama yaptıran görmedim orada
          mutlaka makinaları vardır, onlardan isteyebilirim, oranın haftaiçi sakin olduğu bir günde gidip yapabilirim ama önce konuşmam lazım, biraz uyuz birisi.
          duruma göre hareket edicem
          InsigniaTEAM

Yorum

2005 model caady miz var ben arabayı wax la parlattıktan sonra babam arabama el koydu acılen caddy nınde parlaması lazım
            neler lazım bılen arkads bır yazıverse ıyı olacak elımde 915 wax var sadece
            2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
              abi motor çok pis, apc'den önce yıkama haricinde bir yöntem var mı yoksa direk apc sıkıp fırçalasam yeterli mi? ondan sonra da bezle silmem lazım, motora su tutamam ihihi
              yıkamacılarda çok güldüm motoru yıkatıp orada kalanları, aynısını yaşamak istemiyorum ihihi

aslında pastayı elle uygulamayı göze aldım, dediğin gibi panel panel yaparım diyorum ama bir yandan da başka birşey düşünüyorum.
              bizim yıkamacı işletmeyi büyütmek için kapalı bir bölüm yaptı, boya koruma reklamları vs. yapıyor ama 1 sefer bile uygulama yaptıran görmedim orada
              mutlaka makinaları vardır, onlardan isteyebilirim, oranın haftaiçi sakin olduğu bir günde gidip yapabilirim ama önce konuşmam lazım, biraz uyuz birisi.
              duruma göre hareket edicem
              Çağrı,

Motora su tutturma. APC ve suyu 1:5 oranında bir spray içinde karıştır. Hırdavatçıdan 1-2 tl ye tahta saplı uzun fırça al.
              Apc yi sık biraz bekle, fırça ile yüzey yedir. Bir süre içinde motor üzerindeki pisliklerin akıp gittiğini göreceksin. Sonra valet pro uygula. Basınçlı su tuttturmaya gerek yok.

Yorum

Gökhan abi aquapel varsa elinde 2 tane 4 tane alabilirim
                2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Kayınpedere Laitituudude aldık Renault..O da istiyo camlar benimki gibi su kaydırağı gibi olsun...

Aquapel dedimmm.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iatros
                    Gökhan abi aquapel varsa elinde 2 tane 4 tane alabilirim
                    Var Ömür. Gönderirim sana 2-3 tane.

Yorum

• Ynt: Bakım temizlik GENEL Konu. Yardım,öneri, sohbet

Yahu ön camda bir haller oldu anlamadım. sürücü tarafı aynen layıkıyla gorevını surdururken yolcu tarafında koruma azaldı. Bır temızlık sonrası sol tarafı sildim sağ taraf kalmıstı ondan berıdır aynı ilginç soruun var o yuzden yenıleyecegım korumayı.
                      2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Öncesi

Sonrası

Tamponuda yaptırdım. Hafif dışa cıkartarak ve dolgu malzemesı ıle sağolsun kaporta ustam halletti eline saglık. Autokıng ve servısler tamamen üç kağıtcı hemen cıkarıp boyayacaklar rezıl herıfler

Yorum

İyi olmuş böyle...Servislerde ustalık diye bişi kalmadı zaten.
                          Sök-tak yapıyolar sadece.

Plakada kendine gelmiş..
                          Çevresindeki siyah boyalrı nasıl çıkardın Ömür..
                          Tinerle falanmı Benzin de çıkartıyo dediler.

Yorum

yok bu kendinden böyle kesik app diye sipariş etmiştim öyle geldi. Arka plakanın eni biraz büyük ama yanlardan kestırecem bıraz

Yorum

Eski plakan zannetmiştim..

Ben yaptırırım ama 2 harf 4 rakam olunca APP sığımıyor..
                              Birbirine giriyo rakamlar harfler.
                              Bende bu şekilde istemiyorum..
                              Sadece siyah çerceve boyayı sökücem kendim..O yeter şimdilik.

Yorum

çerçeveyi tiner siliyor abi, benzin 4,13 TL
                                InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
                                X