Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bakım temizlik GENEL Konu. Yardım,öneri, sohbet

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: Bakım temizlik GENEL Konu. Yardım,öneri, sohbet

Eyvallah hepiniz sağolun. Allah cümlemizin arabasını kazadan beladan saklasın. can sıkıntısıda geçti alıştık nasılsa boyatmaya bir daha boyatırız
    2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Gelmiş geçmiş olsun.Ara sıra böyle ufak kazalar büyüklerden korur.Lokal boya sorunu çözer.
      İNSİGNİA COSMO (2010 M.) / 180 HP / DVD800 /PİANO BLACK/OLİMPİK BEYAZ.

Yorum

Sıkma canını ya olur böyle şeyler,Allah beterinden saklasın,en büyük zararın bu olsun,cana gelmesin..

Yorum

Değerli Arkadaşlar,

Önerinize ihtiyacım var.Geçen hafta sonu Bakırköy Meguiarstan bir ürün aldım.Adı;QUIK İNTERIOR DETAİLER CLEANER..Oranın sahibi, torpido temizliği ve ön göğüs plastik kısım için çok iyi bir ürün olduğunu söyledi..Endişem şu; malzemeyi kullandıktan sonra, ön göğüs üzerinde vıcır vıcır ve yağlanmış gibi bir etki bırakması, ayrıca parıl parıl parlatmasını da İSTEMİYORUM..Doğal bir temizlik olsun ve bakım sağlasın ve de ultraviyole ışınlardan korusun aslanımı yeter..Satıcı bunları taahhüt etti gerçi ama yine de siz değerli opeldaşlarıma bir danışayım istedim..Bu pazarı buna ayırmak istiyorum, tabii siz önerirseniz, önermez iseniz iade edeceğim çünkü, henüz kullanmadım zaten..

Linki de aşağıda..;

http://www.meguiarsdirect.com/produc...?T1=MEG+G13616

Bu arada 7 Dolarlık malzemeyi 25 Tl ya satıyorlar ya, helal olsun diyorum başka bişey demiyorum..
          Astra J Cosmo 1.4 Turbo Teknik Gri CD500 2011 Model

Yorum

Bu ürünü Gonul rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Asla silikonlu ürünler gibi parlaklık bırakmaz. Sizin gönderdiğiniz linkte bilgi notunda bunu zaten yazıyor. Ben insigniamda kullanıyorum. Sorun yok.
            Fiyatına gelince amerika ile karşılaştırmayın. Bazen bu ürünler wallmartlarda 3-4 USD bile satılıyor. Meguiars türkiye gecen seneler çok fahiş fiyattan satıyordu. Kendi meguiarsin sitesinde bile aşağı yukarı bu fiyat. En ucuz perpada erdem boya http://erdemboya.ticaretimiz.com/p11...-interior.html orda bile 20 tl. Ayrıca http://www.reyondanal.com/ sitesindede uygun. Ama asla yd siteleri kada ucuz değil. Yd alınabilir ama bu sefer gümrük riski ve kargo ücreti var.
            2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

Ben 4 5 tane Quick İnterior Detailer zulaladım meguıars.com.tr sitesinde. Çok güzel bir ürün temizliği de çok güzel kesinlikle geride birşey bırakmıyor. UV korumasıda var. Elektronık aksamların ekranlarındada kullanılabılınır. Bu aralar en favorı urunum. Ben bu sıralar bunla temızlık yapıp Meguıars Natural shıne ıle gecıyorum. hakıkaten kadıfe gıbı bır yuzey bırakıyor arkasında ve antıstatık ozellıgıde basarılı. QID aynı zamanda derılerde de kullanıyorum ben orada da basarılı.
              2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Bende kullanıyorum kokusu kıvamı temizleme özelliği ile bagajda bulunması gereken ürünlerden biri...
                Bizim insigniaların iç kısmında çok çeşitli malzemeler kullanılmış.Yumuşak sert heryerde kullanabilirsiniz kapı içleride dahil.

Yorum

Quick Interior Detailer AG VRC ile aynı görevde mi?
                  Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                  Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                  VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

bir soruda benden, lastiklere sürmek için süngeri nereden bulabilirim? ayakkabı süngeri gibi olup içi yağsız olanlardan.
                    valetpro'yu sıkıp bezle siliyorum, sanki hiç sürmemişim gibi oluyor tekrar. süngerle hassas şekilde silersem faydası olur diye düşünüyorum. çünkü yıkamacı da valetpro gibi beyaz bir şeyi süngere döküp sildi çok güzel parladı lastik.
                    InsigniaTEAM

Yorum

Eskiden bunun gibi süngerler vardı.dikdörtgen elden biraz daha büyük.Onlardan marketlerde filan bulabilirsin.Diğer türlü yedirmek için el cila ped leri gibi pad kullanabilirsin Çağrı abi.

@Hasan

Sanıyorum ki her ikiside aynı.AG VRC 'yi sepete ekledim bende.motor üzerindeki plastikleri silmek için kullanacağım.

Yorum

AG vrc yerine 303 aerospace protectanti tavsiye ederim bütün plastik yerlere uygulanır ve uv koruması en iyi .

Çağrı ayakkabı süngerleri is yapıyor apc ile filan yika icindeki madde yi kurut kullan olmadı sıvacı süngerini 2 ye bölerek kullan

Yorum

Ayakkabı süngeri kapaklı olsun sağa sola bulaşmasın iyi oluyor...
                          4-5 uygulamada bir parçalanmaya başlıyor ama iş yapıyor..

Yorum

Yanıtlar için teşekkür ederim, içime su serptiniz.
                            Peki, ön göğüsü önce nemli bezle silip kurulayıp, bunu sonra mı tatbik edeceğiz, yoksa direk tozlu satıha mı uygulayacağız? Yani öncesinde bir temizlik gerekiyormudemek istiyorum, ayrıca Sn.İatros, derilerde de kullanılabileceği konusunda bir tereddüt yok değil mi? Hani oturduğumuz koltuğa süreriz ordan da pantalonlara filan yağı geçmez umarım?

Sevgilerimle..
                            Astra J Cosmo 1.4 Turbo Teknik Gri CD500 2011 Model

Yorum

Ben direk kirli plastık yuzeylere fıslatıp ustunden bir mf bezle gecıyorum. Şu ana kadar herhangi bir problem olmadı bende. zaten yağlı veya arkasında kalıntı bıran bir ürün değil

Yorum

Bu Vinet ve Forlega yı geldiği gibi püskürtecek miyiz yoksa sulandırma işi falan var mı?
                                Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                                Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                                VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

İşleniyor...
                                X