Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bakım temizlik GENEL Konu. Yardım,öneri, sohbet

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: Bakım temizlik GENEL Konu. Yardım,öneri, sohbet

http://www.detailingworld.co.uk/foru...d.php?t=195294

Bir incele bakiyim "köpürmeyen şampuan" mıymış
    2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

abi birsürü video izledim, hiçbirinde köpürmüyor işte ihihi
      InsigniaTEAM

Yorum

kil tek seferlik mi kullanılır, yoksa belirli bir kirliliğe ulaşana kadar yoğurarak tekrar tekrar kullanabilirmiyim?
        elimde 80gr kil var, araca genel uygulama yapmadan önce sadece kapı direklerini temizleyip siyah folyo kaplayacağım, kili kesip ufak bir parça mı kullanıyım yoksa tamamını kullanıp, işim bitince kaldırıp tekrar kullanabilir miyim?
        detailingcilerden Ankara buluşmasına gelen Berker'den başka kim var?
        InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
          kil tek seferlik mi kullanılır, yoksa belirli bir kirliliğe ulaşana kadar yoğurarak tekrar tekrar kullanabilirmiyim?
          elimde 80gr kil var, araca genel uygulama yapmadan önce sadece kapı direklerini temizleyip siyah folyo kaplayacağım, kili kesip ufak bir parça mı kullanıyım yoksa tamamını kullanıp, işim bitince kaldırıp tekrar kullanabilir miyim?
          detailingcilerden Ankara buluşmasına gelen Berker'den başka kim var?
          Kili ben keserek kullanıyorum. Tavsiyem sende öyle kullan. Kullandığın kili bir daha kullanabilirsin belki ama üzerine topladığı kirler yüzünden de boyayı bir güzel çizersin.

Yorum

tmm öyle yapıyım o zaman, teşekkür ederim bu arada meguiarsların kutusu oluyorya bir özelliği varmı onun, yani kil açıkta kalınca kuruyor mu?
            InsigniaTEAM

Yorum

tabi kurur. naylona sar at bırtane kucuk saklama kabının içine.
              2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Streç filmde olur herhalde...nefes almasın

Yorum

dün arabayı yıkattım, kapı direklerine kil uyguladım, süper bi yüzey oluştu ya çok sevdim bu işi ihihi
                  temiz yüzeye de daha önce ölçülü kestiğim mat siyah folyoyu yapıştırdım.
                  servis bu folyoların orjinaline tanesi 30 lira diyor, toplam 6 direk var. benim reklamcıdan bedava aldığım folyonun orjinaline ayaküstü 180 lira alacaklar...

işim bittiğinde hava kararıyordu o yüzden telefon kamerasıyla anca bu kadar çekebildim
                  zaten yakında araca yaptığım herşeyle ilgili başlık açacağım, daha güzel fotolar gelecek

InsigniaTEAM

Yorum

Bende kapı direklerine piano black folyo bulursam yapacagım. Karbon folyo varda onun yuzeyı hos durmaz sanırım orda. Oraya bile taş gelmiş benım oyulmus sinir oldum ya

Yorum

şimdi aklıma geldi ya, waxın saklama sıcaklığı nasıl olmalı? ben herşeyi bagaja attım ama araba güneşin altında yatıyor çoğunlukla ihihi
                      ısıyla genleşme yapan, dikkat etmem gereken ürünler var mı?

Pardon Çağrı, yanlışlıkla edit etmişim.
                      InsigniaTEAM

Yorum

Koş çıkar onu ordan erir Oda sıcaklıgında muhafaza etmen lazım ne cok sıcak ne cok soguk. Balkon gıbı bır yer varsa bırde dolap varsa at ıcıne dursun

Yorum

Hareler için meg. swirlx aldım peki bunu uygularken maskelemem gereken bi yer varmı ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                            şimdi aklıma geldi ya, waxın saklama sıcaklığı nasıl olmalı? ben herşeyi bagaja attım ama araba güneşin altında yatıyor çoğunlukla ihihi
                            ısıyla genleşme yapan, dikkat etmem gereken ürünler var mı?

Pardon Çağrı, yanlışlıkla edit etmişim.
                            Hazirana kadar sorun olmaz Çağrı. Hazirandan sonra belki sorun olabilir. Sana aldığımız sıvı wax zaten.
                            Aşırı sıcak altında kalmadığı sürece sorun yok.
                            2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Yaşar
                              Hareler için meg. swirlx aldım peki bunu uygularken maskelemem gereken bi yer varmı ?
                              Harelenme neden oldu? Pasta mı uyguladın?
                              2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

Orjinal yazı sahibi: turquaz72
                                Orjinal yazı sahibi: Yaşar
                                Harelenme neden oldu? Pasta mı uyguladın?
                                Harelenme ve kılcal cizikler var , bunlar içinde swirlx i önerdi bi arkadaşım ama daha uygulamadım yani aldıgım ürün kötü bi tercih mi yoksa

Yorum

İşleniyor...
                                X