Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Çeyizim

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Çeyizim

2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

Orjinal yazı sahibi: efemuratt
      Gökhan abi çeyizin süper abi aracına gösterdiğin ilgi özen için tebrikler keşke herkes aracına baksa bu uygulamalardan haberdar olsa
      hadi bakalım sana bulaştırdım ben hastalık günlerini iple çekiyorum
      2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iatros
        abi dün zainoyu aklıma soktum grand finale sipariş ettim optimum no rinse ile

artık bu virus girdi bizden iflah olmaz ne dese millet boş abi takma kafana mutlu olduğun şekilde yapmaya devam bir dahamı gelecez dunyaya seviyoruz alıyoruz

İyi yapmışsın Ömür. Aynen dediğin gibi dünyaya 1 kere geliyoruz. Önemli olan bu işten aldığımız zevk.
        Detailing işini seviyorum. Eşe dosta da bu konuda yardımcı olmayı seviyoruz. Bilgilendiriyoruz, paylaşıyoruz.
        Önemli olanda bence bu. Grand Finale iyi mi sipariş versem mi bende ? Keşke swiss wax da getirseler.
        2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

Orjinal yazı sahibi: efemuratt
          Gökhan abi çeyizin süper abi aracına gösterdiğin ilgi özen için tebrikler keşke herkes aracına baksa bu uygulamalardan haberdar olsa
          Teşekkür ederim Murat.

Yorum

crystal rock yakışır sana abi
            2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Abi napmıssın sen ya masallah cok güzel toplamıssın

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iatros
                crystal rock yakışır sana abi
                Evet şöyle çıplak elle atacksın waxı. Hissedeceksin insigniayı.
                1100 usd miş. Alsam mı acaba?? ihihi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Yaşar
                  Abi napmıssın sen ya masallah cok güzel toplamıssın
                  Biraz fazla olmuş galiba. Ama boşverrrrr. Toplamaya devam.

Yorum

Bu arada dün Ercüye wax ı verdim ve hemen uygulama yapmış süper diyor Gökhan sayende bizde yapıyoruz desteğin için teşekkürler.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

cilalı şampoo nerede?
                      2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                      [center]

Yorum

Benim kafamda aslında küçük bir dükkan kiralamak var. 1 veya araçlık olucak. Elektrik, su ve tabi temiz olması gerekiyor.
                        Bütün ürünlerimi buraya koyucam. Cumartesi pazar toplanıcaz. Çayımız, kahvemizi içicez.
                        Bir arkadaşımızın aracına uygulama yapıcaz. Ayrıca herkese nasıl yapıldığını uygulamalı göstericem.
                        Kimse ücret ödemiyecek sadece kira giderlerlerine ortak olucak.

Şu ikitellideki büyük sanayi sitelerinden birinde olabilir. Bildiğiniz uygun fiyatlı kiralık yer var mıdır?
                        Çok ciddiyim, dükkan arıyorum. Ne dersiniz??

Yorum

Ben Abantta senin arabanin bagajini gorunce sok olmustum, bugun komaya soktun resmen .
                          Ayrica bizim tepkimizden cok yenge hanimin tepkisi daha onemli.
                          Ben eve sokmam valla

quote author=turquaz72 link=topic=2203.msg36812#msg36812 date=1297009577]

Bu işle yakından ilginen bir forumda yayınladım. Değişik tepkiler aldım. Bakalım sizin tepkiniz ne olacak.
                          Buyrun çeyizimin fotoğraflarına; ihihi

[/quote]
                          2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Orjinal yazı sahibi: turquaz72
                            Benim kafamda aslında küçük bir dükkan kiralamak var. 1 veya araçlık olucak. Elektrik, su ve tabi temiz olması gerekiyor.
                            Bütün ürünlerimi buraya koyucam. Cumartesi pazar toplanıcaz. Çayımız, kahvemizi içicez.
                            Bir arkadaşımızın aracına uygulama yapıcaz. Ayrıca herkese nasıl yapıldığını uygulamalı göstericem.
                            Kimse ücret ödemiyecek sadece kira giderlerlerine ortak olucak.

Şu ikitellideki büyük sanayi sitelerinden birinde olabilir. Bildiğiniz uygun fiyatlı kiralık yer var mıdır?
                            Çok ciddiyim, dükkan arıyorum. Ne dersiniz??
                            sanayide dükkan hem pahalı hemde hırızlık için elverişli.. bence araç girebilecek sokak arası dükkanların ücreti az... m esela 400 tl
                            2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

[center]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sufy
                              cilalı şampoo nerede?
                              Fotoğrafda kırmızı bidon olanlar. Tam 3 Gallon (Yaklaşık 12 litre) var. Ayrıca köpüklü yıkama için valet pro var 5 litre.

Yorum

isterim en kısa zamanda 1 dene

[center]

Yorum

İşleniyor...
                                X