Duyuru

Collapse
No announcement yet.

boya koruma ve iç temizlik

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• boya koruma ve iç temizlik

merhaba arkadşlar birkaç gun ıcın de ıstanbul a gıtme ıhtımalım var iç temizlik ve boya koruma yaptırabılecegımız bır yer var mı
    2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Ynt: boya koruma ve iç temizlik

Orjinal yazı sahibi: celikler05
    merhaba arkadşlar birkaç gun ıcın de ıstanbul a gıtme ıhtımalım var iç temizlik ve boya koruma yaptırabılecegımız bır yer var mı
    Haftasonu gelirsen ben yaparım. Meguiarsları öneririm. Fenerbahçe stadının ordaki Kızıltoprak Meguiars iyi.
    Ama kendinin yaptığı gibi olmaz. Sana bir kaç ürün alalım kendin yap?
    Çizik gidermek dışında her şeyi kendin yapabilirsin.
    2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

Aslında benim araca bi uygulamak lazım 1 yıl oldu ve hiç birşey uygulanmadı daha PO da buluşabiliriz bana2dkka

2011 Astra J Sport 1.3 Eco - Siyah - Navi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cihan
        Aslında benim araca bi uygulamak lazım 1 yıl oldu ve hiç birşey uygulanmadı daha PO da buluşabiliriz bana2dkka
        Hava güzel olursa yaparız. Makina ile çizik giderme dışında her türlü işlemi yapmak kolay. Pasta yapmak yaklaşık 3-4 saat
        alıyor ve kapalı ortamda yapılması gereken bir işlem. Yıkama+kil+wax ve motor, jant temizliği gibi işlemler rahatlıkla yapılır.

Yorum

Bende eski aracımın içini temizlemeyi düşünüyorum.Abim aşağıdaki üründen almış.Combo'da kullandık.Plastik aksamda gözle görülür bir temizlik sağladı.Bakalım ben fırça ile deniyeceğim.Daha önce sizinle görüşmüştük Meguairs ürünleri için onlarında siparişini en kısa zamanda vereceğim

http://www.hepsiburada.com/Liste/son...tegoryId=26001

Yorum

hangi aşağı? ihihi
            InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cekY
              Bende eski aracımın içini temizlemeyi düşünüyorum.Abim aşağıdaki üründen almış.Combo'da kullandık.Plastik aksamda gözle görülür bir temizlik sağladı.Bakalım ben fırça ile deniyeceğim.Daha önce sizinle görüşmüştük Meguairs ürünleri için onlarında siparişini en kısa zamanda vereceğim
              Ürünün adı ne? Sonax araç içi temizleyiciler var şu aralar piyasada. 7 tl civarı.
              Araç içi plastik temizleyicilerde özellikle dikkat edilecek nokta silikonsuz olmasıdır.
              Silikonlu ürünler yağlıdır ve plastiği parlatır. Kolayda çıkmazlar. Genelde su bazlı temizleyicler
              tercih edilmeli.

Yorum

Bu ürün.Diğer mesajımda unutmuşum

Yorum

tamam ozaman abi güzel bir havada buluşuruz hemde tanışmış oluruz.
                  Orjinal yazı sahibi: turquaz72
                  Hava güzel olursa yaparız. Makina ile çizik giderme dışında her türlü işlemi yapmak kolay. Pasta yapmak yaklaşık 3-4 saat
                  alıyor ve kapalı ortamda yapılması gereken bir işlem. Yıkama+kil+wax ve motor, jant temizliği gibi işlemler rahatlıkla yapılır.

2011 Astra J Sport 1.3 Eco - Siyah - Navi

Yorum

Bu ürün.Diğer mesajımda unutmuşum

Evet tahmin ettiğim ürün. İş görür ama daha iyi ürünler var tabi.
                    Özellikle torpido, vinil temizliyinde ayrıca çizmeyen fırça + Mikro fiber bez de alın derim.
                    Yani ürün kadar ürünü hangi aksesuarlarla ve nasıl uyguladığınızda önemli.

Yorum

Şimdilik 98 model Nissan Pick-up aracıma uygulayacağım.O yüzden çok profesyonel ürüne gerek duymuyorum.Zaten deneme amaçlı olacak.Birde zaten alınmış bir ürün olduğu için sizlere danışmak istedim sorun olur mu diye.Bakalım yarın fırsat bulursam.Diş fırçası ile girişeceğim

Yorum

tamam ozaman abi güzel bir havada buluşuruz hemde tanışmış oluruz.
                        Orjinal yazı sahibi: turquaz72
                        İnşallah .. Cumartesi günü belki işim olabilir ama o zaman Pazar yaparız.

Yorum

Şimdilik 98 model Nissan Pick-up aracıma uygulayacağım.O yüzden çok profesyonel ürüne gerek duymuyorum.Zaten deneme amaçlı olacak.Birde zaten alınmış bir ürün olduğu için sizlere danışmak istedim sorun olur mu diye.Bakalım yarın fırsat bulursam.Diş fırçası ile girişeceğim
                          Diş fırçasıda iyi bir aksesuar hemde bedava ihihi ihihi

Yorum

Meguiars adı geçince dayanamadımGörev gereği Arabistan a sık sık gidiyorum.Koçtaş Practiker tarzı yerler burdada var.Yine bir gün gezerken meguiars ürünlerine rastladım.Sadece bu marka için bir koridor boyu raf ayırmışlar.Dayanamadım tabiki..NXT 2.0(wax).Swirllx(hare giderici).Scratch Remover.Kurulama Bezi.Microfiber Parlatma Bezi.4lü cila uygulama pedi.Polish(kırmızı şişe).Yıkama Eldiveni.Odor Air Conditioner.Torpido için Natural Shine Islak Mendil.Final Detailer Sprey ve 1 şişe yıkama şampuanı aldım.Hepsi Meguiars.Bana 550 SAR(riyal) yani 220 TL ye mal oldu.Beraber araçlarımıza bakım yapabileceğimiz kapalı yeri olan bir arkadaşıma hepsi olmasada önemli olanlarından bir kaç kalem malzeme getirebilirim.Şu anda görevdeyim zaten.26 veya 27 ocak dönüyorum kısmetse.Peki bu kadar ürünü aldımda kullandımmı...Deneme fırsatım bile olmadı.))Evim Sefaköy de.Yakın olursa daha iyi olur.Maksat tanışma ve muhabbet olsun..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: skydroll
                              Meguiars adı geçince dayanamadımGörev gereği Arabistan a sık sık gidiyorum.Koçtaş Practiker tarzı yerler burdada var.Yine bir gün gezerken meguiars ürünlerine rastladım.Sadece bu marka için bir koridor boyu raf ayırmışlar.Dayanamadım tabiki..NXT 2.0(wax).Swirllx(hare giderici).Scratch Remover.Kurulama Bezi.Microfiber Parlatma Bezi.4lü cila uygulama pedi.Polish(kırmızı şişe).Yıkama Eldiveni.Odor Air Conditioner.Torpido için Natural Shine Islak Mendil.Final Detailer Sprey ve 1 şişe yıkama şampuanı aldım.Hepsi Meguiars.Bana 550 SAR(riyal) yani 220 TL ye mal oldu.Beraber araçlarımıza bakım yapabileceğimiz kapalı yeri olan bir arkadaşıma hepsi olmasada önemli olanlarından bir kaç kalem malzeme getirebilirim.Şu anda görevdeyim zaten.26 veya 27 ocak dönüyorum kısmetse.Peki bu kadar ürünü aldımda kullandımmı...Deneme fırsatım bile olmadı.))Evim Sefaköy de.Yakın olursa daha iyi olur.Maksat tanışma ve muhabbet olsun..
                              TEKNİK Otoparkına gel, sizin için öğlen bile uygulama yaparım. Bu arada ürünlerin fiyatı bayağa tutmuş yaww.
                              Geçen bir arkadaş için hesapladık benzer ürünler ve daha fazlaı 220 tl tutuyor. Türkiyede meguiars fiyatlarını bayağa indirdi.
                              Amatör ürünlerde fiyatlar çok uygun. Hizmet hastanesinin yanındaki mezarlığın arkasaında Kavuklar PO var. Orda hafta sonları
                              uygulama yapıyoruz. Laflıyoruz. Önceden konuşalım.

Yorum

İşleniyor...
                              X