Duyuru

Collapse
No announcement yet.

pasta cila öneri

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• pasta cila öneri

Merhabalar Aracımı alalı 2 gun oldu aracım fume rengi çizikler çok belli oluyor bunları gidermek için tavsiye edebileceğiniz uygun biyer varmıdır şimdiden saolun İstanbul avrupa yakasındayım
    2012 1.4 Edition Elegance Sunroff- Navi- Sprin Boster

Ynt: pasta cila öneri

Herhangi bir Sonax, Ziebart, Carwax yetkili servisi işinizi görür,
    İstanbul'da yaşadığınıza göre hiç sorun değil

Yorum

Sonax ve Ziberttan fiyat aldım 350-500 arası fiyat veriyorlar Bana fazla geldi bu rakamlar normalmi bu rakamlar sizce

Yorum

Eliniz yatkınsa, zamanınız varsa alın meguiars'ın setini kendiniz uğraşın. toplam 100-150 tl'ye mal edersiniz, ama en az 3-4 kez daha yaparsınız o malzemeyle
        ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kingdragon
          Eliniz yatkınsa, zamanınız varsa alın meguiars'ın setini kendiniz uğraşın. toplam 100-150 tl'ye mal edersiniz, ama en az 3-4 kez daha yaparsınız o malzemeyle
          Çok yorucu ve zahmetli olur bence ilk uygulamayı kaliteli bir mekanda yaptırıp sonra düzenli bir şekilde evde kendiniz bakım uygulayın. 300 350 fiyatlar normal burda da yaklaşık o fiyatlar veriliyor.
          Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
          Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
          VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Kendim Yapmak çok istiyorum ama yerim yok İnsanın kendi emeği gibi hiç bir şey tat veremez aracım füme rengi resimlerini çekeyim üzerindeki çizikler giderilebilecek çizikler ise sonaxda yaptırayım size danışmak istiyorum çünkü sonaxa gittim dün çizikler gidermi diye soruyorum 6aylık yaparsak gitmeyebilir 1yıllık yaparsak gider matlaşmaz diyor anlayamadım demek istediğini 6 aylık 180 tl 1 yıllık 300 tl olur dedi görüşdüğüm bayi

Yorum

Ben bir kez siyah aracımı sonax'ta yaptırdım, arabayı teslim ettiklerinde sıfır gibi olmuştu ama çok kısa sürede (sanırım 1-2 ayda) eski haline döndü, o yüzden sonax'a pek de güvenemiyorum.
              ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yasmincafe
                sonaxa gittim dün çizikler gider mi diye soruyorum, 6 aylık yaparsak gitmeyebilir 1 yıllık yaparsak
                gider matlaşmaz diyor anlayamadım demek istediğini 6 aylık 180 tl 1 yıllık 300 tl olur dedi görüştüğüm bayi
                Öyle altı aylık, bir yıllık koruma diye bir şey de yok; uygulama birkaç aşamalı,
                safhaların birini ya da birkaçını atlayıp işçilik ve malzemeyi çalıyorlar, oluyor
                size altı aylık koruma

Yorum

Ben bir kez siyah aracımı sonax'ta yaptırdım, arabayı teslim ettiklerinde sıfır gibi olmuştu ama çok
                  kısa sürede (sanırım 1-2 ayda) eski haline döndü, o yüzden sonax'a pek de güvenemiyorum.
                  Ben , ilk arabamdan itibaren ilkbaharda ve son baharda
                  sonax uygulaması alıyorum;altı ay sorunsuz gidiyor.
                  Yalnız şuna dikkat etmek lazım; boya koruma uygulaması yapılan arabaya
                  fırça sürmemeli.Fırça ile yıkanırsa hiçbir uygulama kalıcı olmaz

Yorum

İşleniyor...
                  X