Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Meguiars indirimi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Meguiars indirimi

Orjinal yazı sahibi: zeytin
    Merhaba Gökhan abi,
    Büyük mikatrda olanlardan alırsak daha da ucıza gelebilir.
    Yani Gökhan abi sonuçta bu işi yaz gelince clubce hobi olarak beraber yaparız.
    Küçük bir şişe yerine 3-4 litrelik olanlardan alalım.
    Sonra 3-4 kişi buna ortak olur. Sana parasını öderiz...
    Ne dersin ?
    +1 Tuttum bu fikri
    Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

1 galon aşağı yukarı 3.5 litre eder.
      Tamam işte, bu konuda yapacağımız ilk etkinlikte. Getirirsin malzemeleri. Uygun bir ortaklık paylaşımı yaparız. Herkes payına düşeni sana öder. Onda sonra da arabaları cap canlı bir görünüme kavuştururuz. Hayırlısı ise
      Evet arkadaşlar Buluşma için istekler arttıkça bu konuya yoğunlaşıp biraz da faalietsel bir yöne kaymamazı gelişimiz için önemli diye düşünüyorum.
      Yani sadece Isnignia forum değil Insignia Team uyeleri kendince bir life style paylaşmalı.
      Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

En iyi olarak kabül edilen ürünler aşağıdaki gibi. Bazıları amatör - A uygulama bazıları Profesyonel uygulama bilgisi gerektiriyor.
        Siz http://www.shinearama.co.uk dan araştırın ben havalar iyileşince herkese alırım. Hatta beraber uygulama bile yaparız.

Davlumbaza Meg HD - A

Lastiğe Pneubell - A

Plastiklere 303 - A (İstanbulda westmarine kalamışdan alabilirsiniz)

Koku CG New Car Smell - A

Genel Temizlik Vinet - A (ATAS ürünü)

Havlu Uber - A

Tüylü MF Koreli Amca - A
        Tüylü MF Eurow - A

Cam Temizliği AG Glass Cleaner - A

QD spreyi FK 425 - A (Amatör)

Sealant FK 1000P - A (Katı wax)

Wax Dodo SN - A

Kil Sonus - A

Şampuan Valet Pro Snow Foam - A

Ped Meguiars - P

Glaze PB BH -(Poorboys Blakck Hole Glaze) - P

Paint cleaner AG SRP - P

Sealant Manzerna Power Lock-Carlack NSC P

Ped Lake Country, Megs - P

Paint cleaner AG HD cleanser - P

Cam Temizliği , Rain-X ( Ayda 1) , Meguiar's NXT Car Glass Clenaer -A

Lastiğe :Meguiar'S Endurance - A

Polish : Menzerna - P
        2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

Orjinal yazı sahibi: zeytin
          1 galon aşağı yukarı 3.5 litre eder.
          Tamam işte, bu konuda yapacağımız ilk etkinlikte. Getirirsin malzemeleri. Uygun bir ortaklık paylaşımı yaparız. Herkes payına düşeni sana öder. Onda sonra da arabaları cap canlı bir görünüme kavuştururuz. Hayırlısı ise
          Evet arkadaşlar Buluşma için istekler arttıkça bu konuya yoğunlaşıp biraz da faalietsel bir yöne kaymamazı gelişimiz için önemli diye düşünüyorum.
          Yani sadece Isnignia forum değil Insignia Team uyeleri kendince bir life style paylaşmalı.
          Nurettin,

Sorun şu sıralar havalar soğuk. Ama daha önemlisi kapalı, elektrik, su bulunan bir yer bulmalıyız.
          Uygulama ise 1 günde 1 veya 2 araç çıkar. Dediğim yıkama + kil + polisaj + glaze + wax yapılırsa.
          Çünkü bu işlem takribi 3-4 saat sürüyor. Ama tüm araçlara yıkama + kil + wax yapabiliriz. Yaklaşık 30 dk-1 saat sürer.

Yorum

vala bugun hava güzel ben girisiyorum birazdan arabaya Adam's clay+M105+M205+M21 araya M7 glaze katıcam , yarında ic ve motor davlumbaz jant temizliği 2 dolap malzeme var kullanmaya kullanmaya bozulcak ,detailing day yaparsanız banada haber verin

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mertk
              vala bugun hava güzel ben girisiyorum birazdan arabaya Adam's clay+M105+M205+M21 araya M7 glaze katıcam , yarında ic ve motor davlumbaz jant temizliği 2 dolap malzeme var kullanmaya kullanmaya bozulcak ,detailing day yaparsanız banada haber verin
              Mert M105 ultra cut piyasadaki en aşındırıcı ürün. Yeni araç için fazla gibi geldi. En düşük aşındırıcıdan başlayarak spot check ile yükseltsen daha iyi gibi olur sanırım. Şu sıralar benim favorim Meguiar's Paint Reconditioning Cream
              http://www.shinearama.co.uk/product.php?id=MEG-D15101. Her şey bir arada. Dual action ile hafif çizik, rotary ile derin çizikleri gideriyor. Ayrıca sealent özelliğiğ nedeniyle wax ta atıyor. Swirl oluşturma ihtimali sıfıra yakın.

Yorum

Abi derin cizikler ve harelenmeler asırı fazla belki 85 kurtarır ama pek vaktim yok 105 205 zaman acısından beni yormaz makita var abi bende meg cutting ped de var

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mertk
                  Abi derin cizikler ve harelenmeler asırı fazla belki 85 kurtarır ama pek vaktim yok 105 205 zaman acısından beni yormaz makita var abi bende meg cutting ped de var
                  Tabi kısa zamanda snouç almak için en iyisi ama İrfan pek tavsiye etmiyor. Geçen ATAS ın düzenlediği buluşmada boya ölçümleri yaptık. 105 oldukça fazla vernikten götürüyor. Şirkette çok kaliteli boya kalınlığı ölçme cihazımız var. Ben hafta sonları onu alıp yapıyorum. Belki bu şekilde kontrollü kullanılabilir. Özellikle VW de boyalar çok sert olduğu için yüksek aşındırıcı gerekiyor.
                  Birde mor renkli pad yerine Meguiarsın mor renkli yün padi var. Onu kullanırsan daha iyi sonuç alırsın. Polish pad ile hareler gider.
                  Glaze de finish padle atarsın süper olur.

Yorum

ozaman manzerna alım arkadastan korktum irfan abi nediyorsa doğrudur

Yorum

İşleniyor...
                    X