Duyuru

Collapse
No announcement yet.

fabrikadan yeni cikmis gibi yapmak ??

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• fabrikadan yeni cikmis gibi yapmak ??

Gunaydin , on kaputumda daha once yolda gelen taslardan muzdarip birkac goz almayan cizigim vardi , yikamaya bagli olusmus hareler vs vs buraya kadar tamam da , sabah kaputta 10 cm lik hafif yay seklinde ( yapan hayat kadini evladina buradan saygilar ) bir cizigim daha oldu.. bunlari totalde nasil cikartabilirim ?? Detaling denen sey kafami karistiriyor ?? Kilidir wax idir polisaj makinesidir , once 2 tutam ondan sonra 3 cimdik bundan gibi pekcok yorum var.. yorumda ona gerek yok sundan sur dyende var .. araci fabrika cikisi gibi gosterecek en azindan bu cizik ve hareleri giderecek urun bilgisi olan vqr mi ?? Antalya bu isi yapacak ehil biri onerisi de olabilir ??

Ynt: fabrikadan yeni cikmis gibi yapmak ??

Autoking tedaş kavşağında

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
    Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Geçmiş Olsun. Bundan Sonrası İçin, Yıkamacılıarın Kolunda Saat, Pantalonda Kemer Gibi Farkında Olmadan Çizik Yaratabilecek Aksesuarları Taşıdıklarını Görünce Mutlaka Uygun Bir Dille Uyarmak, İyi Olacaktır.

Yorum

Geçmiş olsun

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Hİç bir yıkamacıya vermiyorum aracımı. Yerel bölgemizde 3M var ve yinede veremiyorum.

Her zaman biryerlerini çiziyorlar. Özellikle gösterge panelini mafediyorlar. Özenle yaptığım polisajdan sonra yoğun bir zamanımda yıkayamadığım aracımı yıkamacıya verdim. Özellikle tembih etmeme ramen malesef kirli bezi veya güderisi ile gösterge panelini çizip atmış. Kaputu söylemiyorum bile. Nere gittiysem bu şekilde. Oralarda da bilindik bir yer olmadıkça benzer durumların yaşanması aşikar.

Güzel bir yerde aracınızı onardıktan sonra müsait durumunuz var sa kendiniz yıkayınız. Tabi bu zevk ve özen işi. : ) Dış kaputu elma sirkesi ile yıkamayı deneyebilirsiniz. 3M, sonax da sirke kullanıldığını duymuştum : )
          CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
          SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Ben aracımın yıkanması için mikrofiber püsküllü sünger ve 3 tane mikrofiber kurulama bezi bulunduruyorum ve başında bekleyerek bunların kullanılmasını sağlıuorum. Her yıkamadan sonra normal el sabunu ile yıkayıp bi sonraki yıkamaya hazır hale getiriyorum. Böylece bezden dolayı bi problem olmuyor. Üşenmezseniz tavsiye ederim.
            2015 İnsignia 1.6 Turbo Sidi Cosmo Asteroid Gri.

Yorum

Diyarbakır'da yıkamacıya gittim yıllar önce, yıkamacı çocuğun kemer tokasını görünce hemen uzadığımı hatırlarım. O dev gibi kovboy kemer tokaları var ya, ondan takmıştı
              ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

evet alma sirkesi işe yarıyo ben denedim..gerçekten kireç izinden eser kalmıyor

Yorum

İşleniyor...
                X