Duyuru

Collapse
No announcement yet.

meguiar's ürün karmaşası

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• meguiar's ürün karmaşası

İyi Akşamlar abilerim arkadaşlarım ;
    Bildiğiniz gibi yeni Insignia aldım.Biraz heves birazda işi baştan sıkı tutma adına bu iki ürüne ihtiyacım var. Jantlardaki balata tozu sinirimi bozuyor ve de araçta en sevmediğim ve yapmadığım nokta jant temizliği o yüzden bunu düşündüm daha başka öneriniz varmı yoksa bu ürünü tavsiye edermisiniz

Ayrıca bildiğiniz gibi Cosmo larda deri bölgeler fazla oraların bakımı ve yumuşak kalması uzun ömürlü deri olması için bu ürünü düşündüm , yine tavsiye edermisiniz acaba yoksa başka bir ürün varmı kafanızda

Not:4-5 aylık Makyajlı insignia aracım(deri için ekledim)
    Bütçe olarak bu rakamlarda olursa farklı ürün öneriniz sevinirim çok fazla nakit ayırmak istemiyorum

Şimdiden Teşekkürler

http://www.meguiars.com.tr/shop/inde...product_id=869

http://www.meguiars.com.tr/shop/inde...roduct_id=832#!prettyPhoto[gallery]/0/
    Moondust Grey:Ford Tourneo Connect Glx+Plus Pack &Asteroid Grey:Opel Insignia 1.6T SIDI Cosmo Active Select

Ynt: meguiar's ürün karmaşası

Fırsat oldukça meguiars'ın her ürününü alın, illa ki bir yerde lazım olur, elinizin altında bulunmasından zarar gelmez
    InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
      Fırsat oldukça meguiars'ın her ürününü alın, illa ki bir yerde lazım olur, elinizin altında bulunmasından zarar gelmez
      bu ürün yerine chemical guys , mothers,sonax alın gibi bir öneriniz varmı yoksa bu ürünler yeterince performanslımıdır acaba ?
      Moondust Grey:Ford Tourneo Connect Glx+Plus Pack &Asteroid Grey:Opel Insignia 1.6T SIDI Cosmo Active Select

Yorum

jant için olanını ben kullandım. işe yarıyor. meguiars ın birçok ürününü kullanıyorum. gayet memnunum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: EnigmaX
          jant için olanını ben kullandım. işe yarıyor. meguiars ın birçok ürününü kullanıyorum. gayet memnunum.
          teşekkür ederim bazı forumlarda özellikle VAG grubu araçları olan kişiler bijonlarda sorun oluyor gibi birşeyler yazmışlar o yüzden kafama takıldı

birde bir yerde deri kremi için dikişlerin arasında kuruyor temizlemesi zor oluyor gibi bir şikayet etmişlerdi o yüzden bir sordum

Yorum

hot rims yerine wheel brightener (profesyonel) ürün kullanırsanız arabayı satana kadar yeter o size
            zaten onu da sulandırıp kullanıyorsunuz mükemmel bir ürün. muhteviyatı kuvvetle muhtemel aynıdır ama amatör ürünler uzun vadede pahalıya geliyor. ben şahsen amatör ürün almaktan sa profesyonel ürün alıyorum şu anda bütün profesyonel ürünler var bende bu sayede canımız sıkıldıkça takılırız arkadaşlarla canımız sıkıldıkça

Yorum

Orjinal yazı sahibi: anlknd
              İyi Akşamlar abilerim arkadaşlarım ;
              Bildiğiniz gibi yeni Insignia aldım.Biraz heves birazda işi baştan sıkı tutma adına bu iki ürüne ihtiyacım var. Jantlardaki balata tozu sinirimi bozuyor ve de araçta en sevmediğim ve yapmadığım nokta jant temizliği o yüzden bunu düşündüm daha başka öneriniz varmı yoksa bu ürünü tavsiye edermisiniz

Ayrıca bildiğiniz gibi Cosmo larda deri bölgeler fazla oraların bakımı ve yumuşak kalması uzun ömürlü deri olması için bu ürünü düşündüm , yine tavsiye edermisiniz acaba yoksa başka bir ürün varmı kafanızda

Not:4-5 aylık Makyajlı insignia aracım(deri için ekledim)
              Bütçe olarak bu rakamlarda olursa farklı ürün öneriniz sevinirim çok fazla nakit ayırmak istemiyorum

Şimdiden Teşekkürler

http://www.meguiars.com.tr/shop/inde...product_id=869

http://www.meguiars.com.tr/shop/inde...roduct_id=832#!prettyPhoto[gallery]/0/
              Merhaba...

Bende de Meguiars'ın hemen hemen tüm ürünleri var..Çok kaliteli ve kullanışlılar.Ancak fiyatlar malum..

Jant temizliği için size denediğim ve çok ekonomik bir tavsiyem olacak..Maliyeti sadece 2,5 TL...
              Şok mağazalarında satılan MİNTAX marka sarı şişeli Mutfak Temizleyici spreyi alın..Bir tane de Sotch Brite bulaşık süngeri..Yapışmış balata tozları dahil herşeyi söküyor..Denemenizi şiddetle tavsiye ederim..

Selamlar..
              2010 Cosmo 1.6T / Flexride / DVD800 / Infinity ses sistemi/Teknik Gri / Avanue Morrocano Bej döşeme

Yorum

Guzel bir urun
                2011 2.0cdti cosmo flexi sunroof Infinity ses sistemi
                yeni yüzyıl üniversitesi mimarlık

Haşin gaddar bilakis çok kibarım.Israr ederim iyi dans ederim o kadar.

Yorum

İşleniyor...
                X