Duyuru

Collapse
No announcement yet.

koltuk yüzeyi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• koltuk yüzeyi

merhaba arkadaslar benim koltuklarin yuzleri cok agardi görüntüyü bozmaya basladi acaba nasil parlata bilirim önerisi olan varmi

tessekkurler
    bazen herseyden vazgecesim geliyor ...ama birden zaten hicbiseyimm olmadigini anliyorum ve huzurrrrrrr

Ynt: koltuk yüzeyi

unutmadan ben tr de olmadigim icin yer ismi olarak degil kendim yapabilecegim burda sordum renler icin bisi yapamayiz dediler
    bazen herseyden vazgecesim geliyor ...ama birden zaten hicbiseyimm olmadigini anliyorum ve huzurrrrrrr

Yorum

Pahalı çözüm
      http://www.shinearama.co.uk/swissvax...ner-250ml.html

Ucuz çözüm

http://www.shinearama.co.uk/valet-pr...leaner-1l.html

Ancak zamanın fabric protective bir ürün ile ile koruma yapılmadıysa, yukarıdaki temizlik en fazla 1 ay gidiyor.
      2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

öneriler güzelde swisswax pahalıdan daha ziyade ultra pahalı kategorisine giriyor iyi bir markanın genel temizleyici ürünü ile temizledikten sonra standart bir vakum makinesi ile çekerseniz sonra kusma ihtimalinide ortadan kaldırmış olursunuz

Yorum

Tek çözüm AMWAY-L.O.C diye bir ürün.Sanırım bir mucize Annem çok amaçlı temizlik losyonu diye almış eski aracımda bir deneyim diye kullanmıştım o günden sonra bagajımda kesin bulundururum.Döşemelerden ön göğüse kadar hiç çekinmeden kullanın farkı anlarsınız.Fiyat olarak 1 lt 15 TL.
          Insignia 1.4 Turbo Elegance

Yorum

arkadaslar renk aciyormu yani cila gibi bir ozelligi varmi bunlarin

Yorum

İşleniyor...
            X