Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ZİEBART MI SONAX MI MEGUİERS Mİ???

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• ZİEBART MI SONAX MI MEGUİERS Mİ???

SELAM ARKADAŞLAR

ARACIMI BU HAFTA İÇİ TESLİM ALACAĞIM VE BOYA KORUMA VS. İŞLEMLERİ YAPTIRACAĞIM. ÖNCELİKLE ARACIMA NELER YAPTIRABİLİRİM? SİZLERİN TAVSİYELERİ NELERDİR? VE İNTERNETTE BİRAZ ARAŞTIRMA YAPTIM VE ZİEBART MUGUİERS SONAX 3M GİBİ FİRMALAR GÖZÜME BATTI. SİZCE HANGİ FİRMADA YAPTIRMALIYIM? ARACIM BEYAZ VE İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA İKAMET ETMEKTEYİM. ÜRÜN KALİTESİ UYGULAMA KALİTESİ VS. OLARAK SORUYORUM.

YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN SİZLERE TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM

HERKEZE İYİ GÜNLER DİNLERİM...

plish wsh
    2010 BMW 320d Lci

KUL BELÂ GÖRMEZ HAK YAZMADIKÇA , HAK BELÂ YAZMAZ KUL AZMADIKÇA...

Ynt: ZİEBART MI SONAX MI MEGUİERS Mİ???

Öncelikle hayırlı ugurlu olsun .Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.Saymış olduğunuz 3 üründe kaliteli.Aralarında çok ucurum yok ama meguiar's bana göre 1 adım önde.Dikkat etmeniz gereken en önemli konu uygulama yapanın deneyimi bence.İlla ürünün pahallı veya çok kaliteli olması gerekmiyor ama ürünü uygulayacak olanın kaliteli ve deneyimli olması şart.Benim aracımda beyaz ben ilk boya korumamı meguiar's yaptırdım çok memnundum.Daha sonraları sitedeki deneyimli arkadaşlardan öğrendiklerimizle makina filan aldık artık kendim uygulamaları yapıyorum.Saygılar

Bu arada bende ikitelli deki galvanoteknik sanayi sitesindeyim başakşehrin karşısı oluyor.Detaylı konuşma için beklerim.

Yorum

hayırlı olsun aracınız .yeni arabaya boya koruma yaptırmanıza gerek yok zaten bu markaların hepsi koruma adı altında cila atmaktadırlar bu koruma dünyası çok karışık ve bilgi gerektiren bir olaydır sizin şuan boya koruma diye yaptırcağınız herşey 1 ay sonra akıp gidicek hiçbir wax arabada uzun süre kalmaz ama insanları kandırıp en az 500 tl para almaktalar bende bu hatayı ilk alınca yaptırdım zaten araba yeni onun için yalnız wax atılıp cilalama yapıyorlar oda en fazla 10 yıkama dayanıyor verdiğiniz parada çöpe gidiyor bu işi gerçekten yapmak için nano seramik koruma ürünlerini tercih edin http://www.shinearama.co.uk/product.php?id=GTE-C1-100 birde yıkamalardan sonra bu selant parlatıcı spreyi sıkın http://www.shinearama.co.uk/product.php?id=CHE-V7-16 arabanız tam korumada kalsın paranızda cebinizdeçç size ürünler önerelim bunları alıp kendiniz arada uygulayın

bu ürünler hem ucuz hemde gerçekten teknolojik olarak ileri düzeyde yıkama yada baska etkenlerle çıkmaz en az 6 ay iyi ve kaliteli yıkamalarla 1 yıl kalır . size tecrübelerime dayanarak saydığınız yerlerde koruma diye cilalatma yaptırmamanız bu firmalara arabanız eskidir yada boyası yıpranmıştır o zmn pasta wax gibi çalışmalar için gidilebilir ama yeni arabada hiç gerek yoktur saygılar..
      2010 1.6T Cosmo,Teknik Gri, 19 jant,Cyclone navigasyon, JBL ses sistemi, ayna altı led,

Yorum

şafak abinin dediği gibi yerin müsaitse aracın beyaz hiç gerek yok buna vereceğim parayla yıkama mak. al kendi temizliğini ve boya koruma ürünlerini kendin yap aşağıdaki linkten ulaşabilirsin

http://www.insigniateam.com/forum/index.php?board=41.0
        2015 leon fr

Yorum

İşleniyor...
        X