Duyuru

Collapse
No announcement yet.

SONAX Nano Paint Protect Nano Pro ürün bilgisi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• SONAX Nano Paint Protect Nano Pro ürün bilgisi

arabaya nano uygulamaya karar verdim sonaxın bu ürünü baya ünlü ve tutulan bir sistem uygulayan varmı hiç yada bilgisi olan????

http://www.youtube.com/watch?v=lHPnZZ2Tfns

2010 1.6T Cosmo,Teknik Gri, 19 jant,Cyclone navigasyon, JBL ses sistemi, ayna altı led,

Ynt: SONAX Nano Paint Protect Nano Pro ürün bilgisi

Baya iyimiş bu abi bilgisi olan vardır umarım bende merak ettim
    2016 w205 AMG

Yorum

Nano da bence Aquartz Cquartz Gtechniq bunlardan şaşma forum boya korumada asil uygulamıştı ona bir sor istersen
      2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Ben 2.5 hafta önce uyguladım. Şu an aracın parlaklığı, su kaydırma etkileri gayet güzel. Al uygula ama TR'de bulamazsın, yurt dışındanda gönderen yok, ancak Avrupa'da olup oradan gelecek olan birisi getirebilir sana bu ürünü.

Yanlız ben 1 hafta sonra aracı yıkadım. 1 hafta boyunca hiç ellemedim ki nano iyice yüzeye tutunsun.

Yorum

ürün gerçekten felaket görünüyor normalde sonaxla işim olmaz ama bunu yapmışlar belli nano tüpün uygulama aparatı bile bir değişik yaw hakan bey set olarakmı aldınız yani içinde boya temizleme cilasıda varmıydı???
          2010 1.6T Cosmo,Teknik Gri, 19 jant,Cyclone navigasyon, JBL ses sistemi, ayna altı led,

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cdd1907
            ürün gerçekten felaket görünüyor normalde sonaxla işim olmaz ama bunu yapmışlar belli nano tüpün uygulama aparatı bile bir değişik yaw hakan bey set olarakmı aldınız yani içinde boya temizleme cilasıda varmıydı???
            Set olarak istemiştim. Zaten o ürün set halinde satılıyor. Boya temizleyicisi gayet güzel iş çıkarıyor. Caremaxx'ın pedin üstünden zıplayan sütü gibi değil. Kaliteli bir sünger, temizlik ürünü ve cila için ayrı mf bezler, kullanım kitapçığı ve uygulam videosunu içeren cd'de setin içinden çıkıyor.
            Set üzerinde 9 ay korur diyor. Demekki ideal şartlarda 12 ay bile görebilir. 9 ay yazmaları minimum 9 ay korur anlamında olabilir.

Dediğim gibi ben beğendim, tek kullanımlık bir cila.

Yorum

videonun son 2 dakikasındaki animasyona göre, nano partiküller zemine düz biçimde yerleştiğine göre portakal kabuğu görüntüsünü ortadan kaldıracak bir etkisi var mı acaba? (en azından göz yanılması ile?)
              InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                videonun son 2 dakikasındaki animasyona göre, nano partiküller zemine düz biçimde yerleştiğine göre portakal kabuğu görüntüsünü ortadan kaldıracak bir etkisi var mı acaba? (en azından göz yanılması ile?)
                Hayır çağrı öyle birşey yok... Portakal kabuğu dediğin şey 10-30 mikron arasında bir yüzey bozukluğu bunu 1-5 mikronluk şeffaf koruma tabakasıyla görünmez kılamazsın...

Yorum

İşleniyor...
                X