Duyuru

Collapse
No announcement yet.

kaportaya film çekimi yardım lütfen

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• kaportaya film çekimi yardım lütfen

Merhabalar.
    Adanada bugün boya koruma işi yapan bir yere gittim. Kuş pisliklerine hem de küçük taş çarpmalarına karşı boyayı korumak için şeffaf bir film çekimi yaptıklarını ve aracın yan kısımları hariç ön üst ve arka tarafa yapabileceklerini belirttiler. 900 TL de fiyatı varmış. Böyle birşey yaptırmama sizce gerek var mı? Fiyatı makul mu? Ben çok anlamam bu işlerden. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Ynt: kaportaya film çekimi yardım lütfen

Çok pahalı gibi geldi?
    Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
    Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
    VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Tümünü 1500-2000TL ye kaplatabilirsiniz...

Yorum

basit bir folyo (özel bir folyo diyecekseniz de bence ne olursa olsun taş her türlü zarar verir )aracı TAŞ dan nasıl korur anlamıyorum
        Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sensation
          basit bir folyo (özel bir folyo diyecekseniz de bence ne olursa olsun taş her türlü zarar verir )aracı TAŞ dan nasıl korur anlamıyorum
          Uygulama yapılan KALİTELİ ürünler, örneğin "Hexis" öyle sandığınız gibi basit bir folyo değil...

Yoldan gelen taş izlerinde boya kalkmalarını önlüyor... Vernik+Boya kalınlığı 140mikron civarında , uygulama yapılan filmler 500mikron kalınlığına kadar çıkabiliyor... Varın siz düşünün ne kadar kalın olduğunu...

Yorum

eskiden kaput filmi mi vardı ihihi
            Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

Benim 2.kalite deki folyoyu ciardigimda ne cizik izi ne de bir tas lekesi vardi.kesinlike cok faydali brsey....

Yorum

Hexis Oracal 3m vs. çok kaliteli folyo markalarıdır işi bilen profesyonel bir firmada bu ürünlerden her hangi birini kaplatmanız aracınızın kaputunun taş izlerinden ve oluşabilecek olumsuzlujklardan korunmasını sağlayacaktır yarım metre ön kaputa panjur etrafına ve sağ sol çamurluk ön kısmına çektirmekte fayda var malzemenin kalitesini elinizi bastırdığınız zaman dolgun silikonumsu bir dokudan hissedebilirsiniz sert esnemeyen malzemelerin faydadan çok zararı olacaktır,Fiyat konusunda serbest bir pazar olduğu için folyo markası ne olursa olsun verilen paranın önemli bir kısmı el işçiliğine yani emeğe verilmektedir bu nedenle her firmanın ayrı fiyatı vardır aynı marka folyo olsa dahi 100 tl yede çeken yer mevcut 400 tl yede yalnız belirteyim bu işi en iyi yapan firmalardan biri olan gmg garage bile en iyi malzemeyi kullanarak 300-400 arası bir rakama yapmakta bu rakam size yardımcı oalcaktır...

Yorum

emre 300*400 tl dediğin sadece yarım metre ön kaput için değil mi?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: okkes
                    emre 300*400 tl dediğin sadece yarım metre ön kaput için değil mi?
                    Yarım metre kaput ve Tampon panjur üst kısmı...

Yorum

Arkadaşlar konu baya eski ama yinede yazıyım istedim 11 hatta 12 yıldır araç kaplama yapıyorum bu işde kullanılan folyo Arlon hexis ve kpmf dir. 3m in eskisi kadar tutulması kalmadı zaten pekde kullanılmaz, kullanılan folyolar basit folyolar değildir, 5 yıl 7 yıl ve 10 yıl garantili ürünlerdir, ama uygulanan yer ve uygulayan kişi profesyonel olması gerek sakın gidipde ufak tefek reklamcılara bu işi yaptırmayın sonra tekrar söküldüğünde hüsrana uğrarsınız. Eğer araç kaplama yaptırmak isteyen olursa bütün sorularını cevaplayabilirim herkeze saygılar.

Yorum

Konuya getirdiğiniz açıklama için teşekkürler , forumdan bir arkadaş galiba sorun yaşamıştı yourock

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
                        Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sensation
                          iyi koruyor... :P denenmişlikten biliyorum
                          2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                          [center]

Yorum

gereksiz

Yorum

Benim aracım siyah olduğu için kaputta ufak tekek ama benim canımı sıkan taş izleri var. Bunlara rötuş yaptırmak istemiyorum. dedim ki mat siyah kaplatayım da belli olmasın. Nerden fiyat aldıysam bir kaput için 400 ün altına inen olmadı. bu malzeme bu kadar pahallı mı bilemiyorum.

Yorum

İşleniyor...
                              X