Duyuru

Collapse
No announcement yet.

CarWax C9 ceramic kaplama uygulaması

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: CarWax C9 ceramic kaplama uygulaması

Maşallah çok güzel görünüyor,lakin seramik kaplama pişmanlıktır
    Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

Serhat bey merhaba, en başta boya korumanız hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin. Selçuk beyin de dediği gibi ücret çok düşük, bayiler 1200-1500 TL civarında fiyat veriyor seramik kaplama uygulamalarına, malzemeleri amazon gibi yerlerde arattığınızda dahi 300-400 tl gibi bir rakamlara denk geliyordu diye hatırlıyorum, bu fiyata işçilik dahil nasıl yapabiliyorlar ben de merak ettim? Henüz yeni olduğu için ancak belli bir zaman sonra ne kadar etkili olduğu ortaya çıkacak ama biz de yaptırmak istesek bu rakamlara yaptırabiliyor muyuz? Teşekkürler.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kdristnbl
        Maşallah çok güzel görünüyor,lakin seramik kaplama pişmanlıktır
        teşekürler , inşallah pişman olmam

Yorum

O senin elinde ağabey,kendin güzelce ellerinle sıcak suyla yıkarsan hiç birşey olmaz
          Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Taneristanbul
            Serhat bey merhaba, en başta boya korumanız hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin. Selçuk beyin de dediği gibi ücret çok düşük, bayiler 1200-1500 TL civarında fiyat veriyor seramik kaplama uygulamalarına, malzemeleri amazon gibi yerlerde arattığınızda dahi 300-400 tl gibi bir rakamlara denk geliyordu diye hatırlıyorum, bu fiyata işçilik dahil nasıl yapabiliyorlar ben de merak ettim? Henüz yeni olduğu için ancak belli bir zaman sonra ne kadar etkili olduğu ortaya çıkacak ama biz de yaptırmak istesek bu rakamlara yaptırabiliyor muyuz? Teşekkürler.
            evet bende bayırlerden sonaxtan megiuarstan böyle fiyatlar aldım bundan önceki aracım astra h kasa idi oradan ki arakaşlar bu ustayı cok öneriyordu sonra kendisini facebooktan ekledim ve takip ettim uygulama yaptığı araçlar arasında bmw de vardı porsche de vardı mercedes vardı bigün mekanına gidip arabamı yıkattım oradada gözlemledim sonrasında karar verdim istereniz cep numarasını verebilirim aynı fiyata yapar diye düşünüyorum konuşmak lazım tabi

Yorum

Serhat bey o zaman telefonunu ve ismini paylaşabilirseniz ustanın eminim forumdan yaptırmak isteyen arkadaşlar çıkacaktır. Teşekkürler.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Taneristanbul
                Serhat bey o zaman telefonunu ve ismini paylaşabilirseniz ustanın eminim forumdan yaptırmak isteyen arkadaşlar çıkacaktır. Teşekkürler.
                taner abicim selamlar ustanın cep numarası: 0538 930 74 48 ismi Maksat

Yorum

Orjinal yazı sahibi: selcuktuncer
                  Yani resimlerden işin kalitesini anlayamayız ama sen memnunsan yakından gören olarak o halde olmuştur bu iş. Kaça yaptırdınız ? kılcal çizik varmıydı ? Kaplamadan sonra fark eden neler oldu ? Bu sermaik kaplama gerçekten faydalı bir şeymi ? Yoksa düzenli olarak yıkamacılarda ya da kendimiz boya yüzeyini waxlatmak daha mı mantıklı? ben her yıkamada yıkamacıya aracımda bulundurduğum kendi fiber bezlerimi ve parlatıcı ve koruyucu sprey cila kullanıyorum. Bugunde şuan kargoda olan Fiber sünger şampuan ve leke sökücü ürünlerim gelecek. Fırsat bulursam aracımı kendim yıkayacağım bu hafta
                  Kendi yeri ve imkanları olanların seramik yerine 2-3 ayda bir wax ve quick detailer kullanması daha mantıklı.Ancak sürekli ben uğraşamam yapayım 1-2 yıl koruması sürsün deniyorsa seramik.Ancak seramikte de ph nötr ve kostik içermeyen şampuan,microfiber veya kuzu postu eldiven ile yıkayıp yine microfiber bez ile kurutulması gerekiyor.Wax daha parlak bir görüntü verir seramiğe göre ama üstüne çok kolay çamur ve toz yapışır.Gelecek ay başı ben de bir uygulama yapmayı düşünüyorum.
                  http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
                  2.0 CDTI
                  Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Maksat ustayı arayıp selamımı söyleyin yeter
                    1.6 CDTİ SPORT MOHANGAY KAHVE

Yorum

İşleniyor...
                    X