Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Toyota protect ?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Toyota protect ?

Sıfır 1.33 Dual VVT-i Multidrive S otomatik Vites satın aldım.. Uzun araştırmalardan sonra Toyota protect yaptırmaya karar verdim.
    Aşağıdaki video da bu tercihimde etkili oldu.. daha önce toyota protect yaptıran var mı.. yada duydunuz mu.. etkisi gerçekten 5 yıl gidiyor mu?

https://www.youtube.com/watch?v=_qg3ftIUhCo

Ynt: Toyota protect ?

Merhabalar, öncelikle tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız memnun oluruz
    InsigniaTEAM

Yorum

Bayağı iyi görünüyor, ne kadara patlıyor bu iş?

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
      Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sedat 8266
        Bayağı iyi görünüyor, ne kadara patlıyor bu iş?
        Reklamın iyisi kötüsü olmaz derler
        InsigniaTEAM

Yorum

Öncelikle welcome... insignia team de boyle bir uygulama yapan yaptıran simdiye kadar duymadım.. 5 sene dayanabiliyorsa süper bir uygulama mış.. ama sanmıyorum o kadar dayanacagını..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

ilk defa burada duyuyorum

Yorum

Aslında hidrofobik özellikli boya koruyuculardada aynı etki gözlemlenebilir.admın elindeki nedir tebeşir gibi bişey sanırım.boya koruyucuların kaydırıcı özelliği sayesinde bu şekilde yüzeye iz çıkarmak zor olabilir.açıkcası başka ürünlerdede aynı test yöntemi kullanılarak etkisi kıyaslanabilir.
              Bende boya koruma yapıyorum ama hiç aklıma yaptığım yüzeyi çizmek gelmedi belkide aynı şekilde çizilmeyecek.
              2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
              2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

3-5 Gün önce adam üye oluyor, etkliyetici ve gerçeksiz vaadlerde bulunan bir uygulama videosu paylaşıp herkesin ilgisini çekiyor, sonra ortadan kayboluyor.

Allah var reklam yapmıyor adam ama , fikriniz varmı diye giriyor

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

İşleniyor...
                X