Duyuru

Collapse
No announcement yet.

boya koruma yaptırma hakkında

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: boya koruma yaptırma hakkında

Ramazan kardeş kararını verdiysen aracı bıraktıysan bu saatten sonra yapacak fazla birşey yok inşallah dedikleri gibi güzel işçilik yapan kaliteli bir yerdir

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Gunaydin fatih abi InsaAllah abi normalde yaptırmazdim ama servisin müdürü ikna etti sizlerle paylaşmak isterim işlem sonrası hele bitsin.
      1.6 cosmo 180 bg metro mavisi

Yorum

Servis müdürü biraz unutkan birisi.Şöyle ki kendi servis elemanı benim aracımla çocuğa çarptı,1 ay sonra hatırlayamadı.İhtarnameyi çekince havıza yerine geldi.Başkasını reklam edip işini bozmak istemem ama doğruya doğru eğriye eğri denmezse kendimi suçlu hissederim.Pert olan şirket aracım combodan tam 17 parça sökmüşlerdi.Teslim alan eleman bir kere imza atmıştı birşey yapamadım.Velhasılkelam o serviste sözlü iş yapmayın verilen sözlere inanmayın herşeyiniz yazılı olsun.Umarım memnun kalırsınız.
        http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
        2.0 CDTI
        Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

sonaxa veya direk opel servisine yaptırmanız daha sağlıklı olucaktır

Yorum

Fiyat konusunda çok bilgim yok ama 500TL bana da biraz yüksek geldi,

Yakın bir arkadaşım da Meguiars bayiliği var ona yaptırdım. Ücret ödeyemediğimden fiyat veremiyorum lakin
            Meguiars tavsiye edebilirim.
            İnsignia 1.4T-140hp (Ecufast +30hp), Necvox Navi-Infinity surround system,Sprint booster, Çift egzoz uygulaması

Yorum

İşleniyor...
            X