Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Polisaj pasta cila her türlü amelelik yapılır

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Polisaj pasta cila her türlü amelelik yapılır

Merhabalar yaz geliyor arabadaki harelenmeleri gidermek istiyorum amatör olan ürünleri tek başıma elle yaparak bitirebileceğime pek emin değili polisaj mak. ile de pek bilgim yok boyayı yakarım dalga dalga iz bırakırım vs dıyede süphe ediyorum kısaca aracına pasta cila polısaj vs işlemleri uygulayacak abiler kardeşler varsa itina ile yanına giderim yardım ederim al ver getir götür yaparım yeter ki öğretin.

NOT: Anadolu yakasında olursa daha memnun olurum
    Bayrağı Bayrak yapan, üstündeki kandır.Toprak; eğer uğrunda ölen varsa Vatandır.SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR !!!

Ynt: Polisaj pasta cila her türlü amelelik yapılır

Havalar biraz ısınsın başlarız
    Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Nurettin
      Havalar biraz ısınsın başlarız
      sağolun teşekkürler
      Bayrağı Bayrak yapan, üstündeki kandır.Toprak; eğer uğrunda ölen varsa Vatandır.SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR !!!

Yorum

Başlarız ama bak sonradan yoruldum demek yok
        2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

Orjinal yazı sahibi: turquaz72
          Başlarız ama bak sonradan yoruldum demek yok
          abi hertürlü işe hazırım çok araba yıkamışlığım iç-dış yapmışlığım vardır

Yorum

Gökhan hocamın çırağı olmakda büyük iştir. Ne öğrenirsen kar Emre kardeşim.Ben burdaki arkadaşlarla tanışana kadar arabasını fırçayla yıkayan biriyken şimdi makinayla çizik giderme yapar oldum.Şanslısın

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dawn1974
              Gökhan hocamın çırağı olmakda büyük iştir. Ne öğrenirsen kar Emre kardeşim.Ben burdaki arkadaşlarla tanışana kadar arabasını fırçayla yıkayan biriyken şimdi makinayla çizik giderme yapar oldum.Şanslısın
              Sağol abi elimden geldiğince öğrenirim ben detailinturkey insigniateam ve bi kaç forumdan daha araştırarak ufak tefek bi alt yapı sağladım ama işin ehlinden öğrenmek gerekir.

Yorum

Önümüzdeki ay bende bu ameleliğe başlıyacam.4 yaşında oldu araba.Kılcallar artmaya başladı.Sonrasında temizle parlat otur izle

Şimdiden kolay gelsin.
                [CENTER][CENTER]

Yorum

evet bende katılmak istiyorum artık kışı bitirdik sayılır boyalar çok yıprandı polisaj zamanı geldi)
                  2010 1.6T Cosmo,Teknik Gri, 19 jant,Cyclone navigasyon, JBL ses sistemi, ayna altı led,

Yorum

İşleniyor...
                  X