Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Araç alırken yapılan boya koruma ve cam filmi teklifi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Araç alırken yapılan boya koruma ve cam filmi teklifi

Merhabalar aracı 6 ocakta teslim alıcaz.Boya koruma ve cam filmine nakit 600tl teklif ettiler.Kavuklar İzmir.Bu konuda nasıllar onuda bilmiyorum.Sizce ne yapmalıyım?

Ynt: Araç alırken yapılan boya koruma ve cam filmi teklifi

Araciniz ne renk benimki siyah alirken boya koruma yaptirdim hic bi ise yaramadi bence yaptirmayin bosuna 250 tl vermistim ayrica disarda cam filmini 200e falan yaptirirabilirsiniz bosuna serviste yaptirmayin bu isi profesyonel olarak yapan yerlere goturun iscilikleri hem daha iyi hemde fiyatlari daha uygun olur bu arada araciniz hayirli olsun
    2012 İnsignia 1.4 Turbo

Yorum

Bencede dışarıda yaptırın. Hatta araç kirliyse yıkatmadan alın. Dışarıda kendiniz yıkatın. Sonuçta onlar o kadar profesyonel yıkayıcı değiller.

Birde aracı alırken krom ızgaraya, kaput ve tavana dikkatli bakın, çıkmayan kireç lekeleri varsa bunlar için boya korumayı ücretsiz olarak isteyin.
      2012 - 1.4 Turbo Edition Elegance + Yeni Stil Paketi

Yorum

Merhabalar aldığınız teklifin uygun olup olmadığını ancak kullanılan malzemeleri bildikten sonra değerlendirebilirsiniz. Cam filmi olarak Solargard ,llumar veya 3m tavsiye edebilirim. Kaput filminde ise Solargard veya oraguard tavsiye ederim. Eğer film Solargard kaput oraguard ise bende o fiyatları talep ederdim. Boya korumayı serviste yaptırmanızı tavsiye etmem çünkü detailingci değiller onlardan aracın üzerindeki mumu çok iyi temizlemelerini isteyin onlarda çözücü wax vardır. Aracı aldığınızda elinizi aracın üzerinde gezdirin eğer elinize pütür pütür takılan partiküller varsa bunun giderilmesini talep edin sonra pastaya ihtiyaç duyuluyor yazık 0 arabanın boyasına onların ellerindeki malzeme boyayı aşındırmadan araç üzerindeki mumu çözüyor 0km otomobil boya koruması için
        100-150 tl civarı bir ücret isteniyor dışarda fakat isterseniz kendiniz de uygulama yapabilirsiniz. Önerebileceğim malzemeler: Meguiar's NXT generation tech wax 2.0, Meguiar's ültimate wash&wax (sarı şampuan) Mikrofiber yıkama eldiveni, watermagnet Mikrofiber kurulama eldiveni , jantlar için sünger veya ayrı bir Mikrofiber bez ve wax silmek için 2-3 adet Mikrofiber bez. Bu ürünlerin doğru kullanımı aracınızı uzun zaman koruyacaktır. Eğer ihtiyacınız olursa buradan uygulamayı nasıl yapacağınızı anlatabilirim

Yorum

Teşekkürler

Yorum

Bende aynı fikirdeyim.
            Ben bir terslikten ötürü aracıma boya korumayı hediye olarak aldım.
            Aracı 3 gün önce teslim aldık.
            Ancak çok fazla beklemeden bende yeni bir uygulama yaptırmayı düşünüyorum.
            Servislerin bu konuda uzman personel çalıştırdıklarını düşünmüyorum.
            Boşuna para vermeyin.
            Forumumuzdaki konularda uygulama yapan yerler ile ilgili yorumlar var.
            Doğru yeri tercih edersiniz umarım.
            Saygılar.
            Bu arada aracınız hayırlı olsun.
            Kazasız sürüşler dilerim.
            Insignia 1.6T Cosmo + Navi Paket - Metro Mavi 2011
            Astra J 1.4 T Enjoy Active - Olimpik Beyaz 2013

Yorum

aracınız hayırlı olsun,allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.
              06 FA 1466 kışın karda tank,yazın asfaltta uçak.

Yorum

İşleniyor...
              X