Duyuru

Collapse
No announcement yet.

yeni araba kokusu Türkiye'de..

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• yeni araba kokusu Türkiye'de..

arkadaşlar geçen hafta aldım.muazzam bir koku arabam resmen sıfır kokuyor. sıfır araba kokusu seven herkeze tavsiye ederim.

........

Forumda sponsorlar harici ticari konu açmak yasaktır.

Ynt: yeni araba kokusu Türkiye'de..

mrb nereden temin edebiliriz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: rks34
      arkadaşlar geçen hafta aldım.muazzam bir koku arabam resmen sıfır kokuyor. sıfır araba kokusu seven herkeze tavsiye ederim.

........

Forumda sponsorlar harici ticari konu açmak yasaktır.
      ben günde istemediğim kadar sıfır araba kokusu alıyorum, bıkkınlık geldi başka kokular arayışındayım
      2015 leon fr

Yorum

Ticari konular konuşmak yasaktırda nedemek.

Ya arkadaşlar burası bir paylaşım sitesi değilmi genelde forum siteleri öyle oluyor biri ya birşey alır tavsiyede eder yada birşey ögrenmesi gerekiyordur sorar herkezde yardımcı olmaya calışır şurda bulabilirsin gibi şeyler söyler.

Bu kokuyuda bende nerden aldıgını kaça aldıgını ögrenebilmem için koku satan firmanın bu siteye sponsor mu olmazsı lazım ????

Yorum

Evet Burası bir paylşım sitesidir ama üyelerimizin ilk mesajlarında kendi ticari firmaları / satılan ürünlerin reklamını vermesini istemiyoruz forumun bir çok sayfasında bir çok ticari ürünün linki mevcuttur ama genelde üyelerimiz ben falanca linkte falanc ürünü buldum bunu kullanan varmı diye sorarlar buna kimse birşey demez ama aşağıdaki linkteki ürün fiyatı da bu denilirse olmuyor

bu arada aradığınız bilgi zaten forumda konuşulan tartışılan bir konu aşağıdaki linki takip ederseniz sorunuzun cevabını bulacaksınız

http://www.insigniateam.com/forum/in...p?topic=6609.0

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Fatih abi o konuda havada kaldı hangi ürün tavsiye ediliyor deneyelim onu

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: opelmania
              Fatih abi o konuda havada kaldı hangi ürün tavsiye ediliyor deneyelim onu
              O testide sen yap onur

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mmb
                Ticari konular konuşmak yasaktırda nedemek.

Ya arkadaşlar burası bir paylaşım sitesi değilmi genelde forum siteleri öyle oluyor biri ya birşey alır tavsiyede eder yada birşey ögrenmesi gerekiyordur sorar herkezde yardımcı olmaya calışır şurda bulabilirsin gibi şeyler söyler.

Bu kokuyuda bende nerden aldıgını kaça aldıgını ögrenebilmem için koku satan firmanın bu siteye sponsor mu olmazsı lazım ????

CG duyduğum kadarıyle İstanbulda açıldı. Ama Amerikanın direk Meguiars gibi dist. mü aldı yoksa reseller olarak mı satıyor bilmiyorum.
                http://www.chemicalguys.com.tr/

Ben bu hafta sonu uğrayacam. Yeri B.evler de. Sizin için sorarım. Yoksa bile ben Amerikadan 2 Quartz almıştım. Size bir miktar gönderirim.
                2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

Yeni araba kokusunu nerede bulabiliriz?????
                  1.6T Cosmo (2011) / Teknik Gri / Necvox Infotainment + kamera / Prins VSI–2 Keihn Enjektör – Turbo Map – Valve Care...

Yorum

İşleniyor...
                  X