Duyuru

Collapse
No announcement yet.

19 inç jant

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 19 inç jant

Herkese merhabalar...
    245 45 19 ölçülerinde lastikleriyle beraber jantlar fazlalıktan dolayı satılıktır. Aynı takımdan aracımda 4 adet daha var. Lastikler continental marka 2016 tarihli fakat durumları çok iyi değil orta derecede 1 tanesi de farklı lastiklerin.
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 2 photos.
    2014 COSMO 1.6 TURBO 170 HP - CARBON FLASH BLACK - 19 İNÇ JANT - ÇİFT ÇIKIŞ EGZOZ/DİFÜZÖR

hayırlı satışlar fiyat nedir acaba ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Emin ceylan View Post
      hayırlı satışlar fiyat nedir acaba ?
      Opel İnsignia Jant/Lastik 19 inçİlan No: 812604471
      https://www.sahibinden.com/ilan/yede...12604471/detay
      2014 COSMO 1.6 TURBO 170 HP - CARBON FLASH BLACK - 19 İNÇ JANT - ÇİFT ÇIKIŞ EGZOZ/DİFÜZÖR

Yorum

Siteye bu fiyat üzerinden koydum ama kaça gider pek de bilmiyorum İnsigniaTeam üyelerinde ayrıca güzel bi indirim de yapabilirim

Yorum

Teşekkürler bilgilendirdiğiniz için tekrar hayırlı satışlar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: alipamukkk View Post
            Herkese merhabalar...
            245 45 19 ölçülerinde lastikleriyle beraber jantlar fazlalıktan dolayı satılıktır. Aynı takımdan aracımda 4 adet daha var. Lastikler continental marka 2016 tarihli fakat durumları çok iyi değil orta derecede 1 tanesi de farklı lastiklerin.
            Hayırlı satışlar dilerim. Biliyorsunuz orjinal ölçü 245 40R19 fakat sizin ölçü 45 yanak. Bende şu sıralar lastik bakıyorum. İki ölçüyü karşılaştıracak olursanız yol tutuş ve konfor olarak far varmı? Birde 45 yanağa geçince serviste adaptasyon falan gerekiyor mu,çünkü yuvarlanma direnci %3'lük sınırın üstüne çıkıyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yakar_35 View Post

Hayırlı satışlar dilerim. Biliyorsunuz orjinal ölçü 245 40R19 fakat sizin ölçü 45 yanak. Bende şu sıralar lastik bakıyorum. İki ölçüyü karşılaştıracak olursanız yol tutuş ve konfor olarak far varmı? Birde 45 yanağa geçince serviste adaptasyon falan gerekiyor mu,çünkü yuvarlanma direnci %3'lük sınırın üstüne çıkıyor.
              Bu Jant lastikleri yedek olması için almıştım aracımda hiç kullanmadım aynı Jant takımından 245 40 19 lastiklileri var şu an aracın üzerinde ama çok fark edeceğini sanmıyorum konfor açısından biraz artısı olabilir benim fikrim.

Yorum

İşleniyor...
              X