Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Jant arıyorum.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Jant arıyorum.

2016 model opc aracım var. Ve 20 inç opc jantları var. Bunlar ı 18 veya 19 inç düşürmek istiyorum ilgilenen olursa görüşelim temiz durumda jantlar. Takas olabilir.
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 2 photos.

İyi satışlar. Aracınız OPC değil, OPC Line eklentilerine sahip olan Sport donanım.

Yorum

Yandaki çamurlukta opc yazıyor. Yeterli değilmi o.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sinangtc View Post
        Yandaki çamurlukta opc yazıyor. Yeterli değilmi o.
        OPC yazmıyor OPC Line yazıyor. Gerçek Insignia OPC 2.8 V6 325 HP 4×4, sizinki 1.6 dizel.

Yorum

Hocam bende 18 inç jant var. 2014 model aracıma 19 jant aldığımda boşa çıkmıştı aracı sattım ama jantlar elimde . Düşünürseniz görüşelim.

Yorum

Selamlar 0535 542 22 97 no ya whatsap tan resimleri atarmısınız .?

Yorum

Sizinle şubat ayında yazıştık bir hayli ancak son mesajıma cevap vermemiştiniz.
              34HZD10

Yorum

0535 542 22 97 halil bey buraya whasaptan yazarmısınız

Yorum

Numarayı açıktan vermenizi çok tavsiye etmem
                  InsigniaTEAM

Yorum

Görseli güzel ( önemli ) 17 inç insignia uyumlu jant satan olursa bende almayı düşünüyorum.
                    Tabi fiyatı da makul olduğunu düşünerek.
                    Hem yazlık hem kışlık lastikleri daha yeni aldım bir de lastik masrafına girmeyeyim.
                    Ayrıca konfor kaybı mesajlarını okudukça 17 inçte kalmayı tercih ediyorum.
                    Düşünen olursa özelden mesaj uygundur..

Subaru XV 1.6i Xtreme Benzin.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sinangtc View Post
                      2016 model opc aracım var. Ve 20 inç opc jantları var. Bunlar ı 18 veya 19 inç düşürmek istiyorum ilgilenen olursa görüşelim temiz durumda jantlar. Takas olabilir.
                      Merhabalar.. aynı jantın 19 inç modeli var bende isterseniz takas edebiliriz
                      2014 COSMO 1.6 TURBO 170 HP - CARBON FLASH BLACK - 19 İNÇ JANT - ÇİFT ÇIKIŞ EGZOZ/DİFÜZÖR

Yorum

Orjinal yazı sahibi: alipamukkk View Post
                        Merhabalar.. aynı jantın 19 inç modeli var bende isterseniz takas edebiliriz
                        jantlar replika mı? normalde 19" jantlar bu model değil, 6 kollu diğer jant var
                        InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post

jantlar replika mı? normalde 19" jantlar bu model değil, 6 kollu diğer jant var
                          Jantlar orjinal olması lazım aldığımda üzerinde bunlar vardı özellikle sordum orjinal denildi
                          2014 COSMO 1.6 TURBO 170 HP - CARBON FLASH BLACK - 19 İNÇ JANT - ÇİFT ÇIKIŞ EGZOZ/DİFÜZÖR

Yorum

Orjinal yazı sahibi: alipamukkk View Post

Jantlar orjinal olması lazım aldığımda üzerinde bunlar vardı özellikle sordum orjinal denildi
                            imza görselindeki jantlar 19" ise orijinal değil, kesin orjinalse 19" değil 20"
                            InsigniaTEAM

Yorum

Dostum düşünülebilir sıkıntı yok ulaş bana özelden

Yorum

İşleniyor...
                              X