Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Alınık Ürünler

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Alınık Ürünler

apc'nin içinde de su karışımı varya o korkutuyor abi
    InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
      apc'nin içinde de su karışımı varya o korkutuyor abi
      Korkma hiç bir şey olmaz.
      2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

suyu nıye sıkmıyosun cagrı benımde korkum vardı 2 çöp poşetine bağladım olayı sıgortaları ve beynı kapadım Allah ne verdıyse sıktım temızleyıcıyı sonra cesme suyunu verdım sonuc cıllop bende eskıden tırsıyordum yıkamayada ne hıkmetse astrada motordan korkan adam ınsıgnıa da cevval motor temızleyıcısı oldu
        2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Ben basınçlı yıkamayla girdim uzaktan tutup süper oluyor....
          Ver çoşkuyu şebeke suyu ile kaymak gibi olsun....

Yorum

servise sordumda beyin ulaşılabilecek bi yerde değil dedi. diğer kablolarında bağlantı yerlerine su girmesin, zamanla oksit yapar dedi. araba da 11 yaşında olduğu için bağlantı yerlerini geçtim, bazı kabloların orta kısımlarında bile soyulmalar var hemde yıkamacıda motoru yıkatıp, sonra arabayı iterek götürenlere de çok gülmüştüm zamanında ihihi aynısının başıma gelmesi de korkutmuyor değil ihihi
            başka bir çözüm yolu, sadece kablolara wd40 sıksam mı acaba? bir süre sonra tekrar kir toplayacak ama hiç değilse motorun genelini yağlamaktansa sadece kabloları yağlarım

Hasan, konunu çarpıttığım için özür dilerim
            InsigniaTEAM

Yorum

wd-40 ı sıkta gör bakalım neler oluyor toz deryasına nasıl döner motor bizlede paylaşmış olursun
              2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                servise sordumda beyin ulaşılabilecek bi yerde değil dedi. diğer kablolarında bağlantı yerlerine su girmesin, zamanla oksit yapar dedi. araba da 11 yaşında olduğu için bağlantı yerlerini geçtim, bazı kabloların orta kısımlarında bile soyulmalar var hemde yıkamacıda motoru yıkatıp, sonra arabayı iterek götürenlere de çok gülmüştüm zamanında ihihi aynısının başıma gelmesi de korkutmuyor değil ihihibaşka bir çözüm yolu, sadece kablolara wd40 sıksam mı acaba? bir süre sonra tekrar kir toplayacak ama hiç değilse motorun genelini yağlamaktansa sadece kabloları yağlarımHasan, konunu çarpıttığım için özür dilerim
                Ayıp ediyon abi benim konum senin konun O jant fırçasını nerden buldun ben de alayım öyle bir şey?
                Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

bundan değilde farklısını sağolsun Gökhan abi vermişti
                  InsigniaTEAM

Yorum

bir arkadaşın araca sıktık WD40'ı.Bir süre gezdik.Motor ısınmıştı.Dışarıda pis bi koku vardı

Yorum

İşleniyor...
                    X