Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Rain Repellent (Yağmur itici) geldi Hanımmmm

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Rain Repellent (Yağmur itici) geldi Hanımmmm

Orjinal yazı sahibi: turquaz72
    Hasan,

Senin dediğinin markasını bilmiyorum ama sanırım bileşenleri Aquapelle yakındır. Aquapelde boyalı yüzeye sürmeyin diyordu.
    Sanırım plastik yüzeylerde sorun çıkarmaz. En azından ben, skydroll, iatros falan kullandık. İllaki yan aynalara sürerken değdi, ama sorun yok. Beyazlaşma falan yaparsa bile ben bu işin çaresi olan güzel bir ürün var. Onunla düzeltiriz. Plastik yüzey olayına pek takma.

teşekkür ederim gökhan abi....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: alpercan
      Benimde ihtiyacım var , daha önce sonaxta yaptırıyordum şimdi o kadar para vermek istemiyorum.
      Ben ebayden alıyorum. Tek sorun postanede gümrüğe takılıyor. 2-3 tanesini verince geçiyor.
      Satın alırsam sizede veririm. Çok pahalı bir şey değil. Shipping biraz fazla tutuyor. Shippingle Tanesi 12 tl ye falan
      geliyor. Zibartlarde 40 tl ye falan uyguluyorlar.
      2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

Tamam Gökhan abi alacak olursan +1 beni de ekle. etki süresi pek önemli değil haftada 1 uygularım basit ama etkili bir ürün varsa hepsiburadada falan onu alayım şimdilik.
        Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
        Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
        VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

bayılıyorum aquapele hala daha devam ediyor koruması ilk günkü gibi hiç azalmadı vallahı. fakat ben yınede tüm camlara glass polısh yapıp eldekılerı tekrardan uygulacagım
          2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

ömür senden korkulur heeee bu ürünleri cok seviyorsun galiba ihihi
            Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
            [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

gerekli ürünler olunca affetmem
              2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

İşleniyor...
              X